Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. 
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Więcej informacji

Narty Völkl Flair 81 CARBON 2020 NOWOŚĆ


Wiązania : Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady
Technologie : Powered by Carbon, 3D.Ridge Core Light, Full Power Grip
Rdzeń drewniany : 3D.Ridge Core light, XTD Tip&Tail Rocker, 3D Glass

  

 

Charakterystka:

Flair 81 to wyjątkowe narty o slalomowej charakterystyce i geometrii - na każde warunki śnieżne - trasa przygotwana czy też świeży śnieg. Odchudzony, drewniany rdzeń, sidewall, stal, profil Tip Rocker to gwarancja przyjemności z jazdy. Nowe wiązania vMotion 3, z funkcją Grip Walk, usztywniają narty w środkowej części, co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbiciu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcja płyty daje pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Lekkie, łatwe i zarazem stabilne.

Idealny sprzęt dla narciarek szukających uniwersalnych nart łatwych w prowadzeniu, zwrotnych i bardzo stabilnych w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Technologie:

Lekkość nartom Flair 81 nadaje Efficiency Technology - zapewnia doskonałą wydajność jazdy a pełna ścianka boczna Full 3D Sidewall usztywnia nartę na całej jej długości. Dzięki tej łatwej w obsłudze narcie z profilem rocker w strefie dziobu bedziesz wykrawać piękne łuki na białej powierzchni stoku. Narta która czyni zratrakowany stok prawdziwym polem doświadczalnym dla zaawansowanych narciarek. Wyposażone w Tip Rocker dla szybszej inicjacji skrętu i w nowy typ wiązań vMotion3 kompatybilny z systemem Grip Walk. Największymi atutami narty są doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy.

W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip&Tail Rockerowi narty bardzo szybo wchodzą na krawędź. A w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość.

 Volkl Tip&Tail Rocker Construction

Volkl - Made in Germany

Produkcja nart w Niemczech, to gwarancja najwyższej klasy sprzętu. Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcję z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart.


3D Ridge:

VOLKL 3D RIDGE Construction

Główne zalety i korzyści przy zastosowaniu technologi 3d.Ridge to:

  • Lżejsza waga mimo szerokości nart
  • Odpowiednio rozłożony środek ciężkości, nisko i centralnie zapewniając odpowiednią sztywność
  • Lepszy przekaz energii na krawędzie nart
  • Większa sztywność poprzeczna nart

3D GLASS

3D.GLASS

To najnowsza technologia marki Völkl przyczyniający się do dalszego rozwoju wyczynowości nart. Zwiększa ogólną wydajność sprzętu narciarskiego i stabilność nawet w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu do klasycznych konstrukcji, trójwymiarowe włókno szklane i wielość tych warstw w strefie wiązania skutkuje zwiększoną przyczepnością krawędzi i bardziej wyraźnym zachowanie odbicia podczas skrętów.

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku. 

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Opinie

Napisz opinię

Volkl FLAIR 81 CARBON 2020 + Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady

Volkl FLAIR 81 CARBON 2020 + Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady

Volkl Flair 81 to poszerzone narty damskie dla dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarek. Charakteryzują się doskonale zdefiniowanym flexem, posiadają idealne przeniesienie mocy od czubka narty do ogona, ultra lekka i stabilna podczas jazdy, dobrze trzymają na krawędziach.

11 innych produktów w tej samej kategorii: