KMSPORT - Profesjonalny sklep narciarski

To znany w Krakowie sklep, w którym znajdą Państwo najlepszy sprzęt narciarski najbardziej renomowanych firm takich jak Völkl, Fischer, Head, Rossignol w bardzo atrakcyjnych cenach a przy tym fachową obsługę. W branży narciarskiej jesteśmy już od 2000 roku, gdzie zaczynaliśmy jako mały sklep w Krakowie. Od 2006 roku posiadamy również wzorowe konto na allegro posiadające ponad 1000 rewelacyjnych komentarzy. 

Strona www.kmsport.pl jest rozszerzeniem naszej działalności w sprzedaży przez sieć Internet i dokonujemy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas szczególnie ważne. Jesteśmy sklepem z wzorowymi opiniami, dlatego kupując u nas mają Państwo gwarancję bezpiecznych zakupów, szybkiej wysyłki, fachowej porady i najlepszego sprzętu! Współpracujemy od wielu lat z polskimi oraz zagranicznymi dystrybucjami, dlatego mogą być Państwo pewni oferowanych u nas produktów. Sprzedawane przez nas nowe produkty zawsze są objęte gwarancją realizowaną przez nas u producentów. Jako aktywni pasjonaci sportów zimowych, a przy tym w szczególności profesjonalni znawcy sprzętu z miłą chęcią doradzimy Państwu odpowiedni sprzęt narciarski, telefonicznie czy też mailowo lub osobiście w Krakowie, tak aby jak najlepiej spełniał Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i zakupów.

Allegro kmsport.pl

Nasze konto na allegro to www_kmsport_pl

Adresu sklepu stacjonarnego:

ul. Piłsudskiego 38, Kraków 31-111

Dane firmy:

Firma Handlowo Usługowa K&M

REGON: 120146311

NIP: 676-162-97-89

Bank PKO SA : 10 1240 4650 1111 0000 5156 4700

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło