close

More info

Narty Völkl Flair 81 CARBON 2019/2020 NOWOŚĆ


Wiązania : Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady
Technologie : Powered by Carbon, 3D.Ridge Core Light, Full Power Grip
Rdzeń drewniany : 3D.Ridge Core light, XTD Tip&Tail Rocker, 3D Glass

  

 

Charakterystka:

Flair 81 to wyjątkowe narty o slalomowej charakterystyce i geometrii - na każde warunki śnieżne - trasa przygotwana czy też świeży śnieg. Odchudzony, drewniany rdzeń, sidewall, stal, profil Tip Rocker to gwarancja przyjemności z jazdy. Nowe wiązania vMotion 3, z funkcją Grip Walk, usztywniają narty w środkowej części, co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbiciu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcja płyty daje pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Lekkie, łatwe i zarazem stabilne.

Idealny sprzęt dla narciarek szukających uniwersalnych nart łatwych w prowadzeniu, zwrotnych i bardzo stabilnych w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Technologie:

Lekkość nartom Flair 81 nadaje Efficiency Technology - zapewnia doskonałą wydajność jazdy a pełna ścianka boczna Full 3D Sidewall usztywnia nartę na całej jej długości. Dzięki tej łatwej w obsłudze narcie z profilem rocker w strefie dziobu bedziesz wykrawać piękne łuki na białej powierzchni stoku. Narta która czyni zratrakowany stok prawdziwym polem doświadczalnym dla zaawansowanych narciarek. Wyposażone w Tip Rocker dla szybszej inicjacji skrętu i w nowy typ wiązań vMotion3 kompatybilny z systemem Grip Walk. Największymi atutami narty są doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy.

W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip&Tail Rockerowi narty bardzo szybo wchodzą na krawędź. A w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość.

 Volkl Tip&Tail Rocker Construction

Volkl - Made in Germany

Produkcja nart w Niemczech, to gwarancja najwyższej klasy sprzętu. Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcję z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart.


3D Ridge:

VOLKL 3D RIDGE Construction

Główne zalety i korzyści przy zastosowaniu technologi 3d.Ridge to:

  • Lżejsza waga mimo szerokości nart
  • Odpowiednio rozłożony środek ciężkości, nisko i centralnie zapewniając odpowiednią sztywność
  • Lepszy przekaz energii na krawędzie nart
  • Większa sztywność poprzeczna nart

3D GLASS

3D.GLASS

To najnowsza technologia marki Völkl przyczyniający się do dalszego rozwoju wyczynowości nart. Zwiększa ogólną wydajność sprzętu narciarskiego i stabilność nawet w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu do klasycznych konstrukcji, trójwymiarowe włókno szklane i wielość tych warstw w strefie wiązania skutkuje zwiększoną przyczepnością krawędzi i bardziej wyraźnym zachowanie odbicia podczas skrętów.

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku. 

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Write a review

Volkl FLAIR 81 CARBON 2020 + Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady

Volkl FLAIR 81 CARBON 2020 + Marker Wideride XL 11 TCX GW Lady

Volkl Flair 81 to poszerzone narty damskie dla dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarek. Charakteryzują się doskonale zdefiniowanym flexem, posiadają idealne przeniesienie mocy od czubka narty do ogona, ultra lekka i stabilna podczas jazdy, dobrze trzymają na krawędziach.

Accessories

11 other products in the same category: