• -700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
Narty Volkl Racetiger SC Carbon 2023 + Marker vMotion

Narty Volkl Racetiger SC Carbon 2023 + Marker vMotion

3 699,00 zł
2 999,00 zł Zapisz 700,00 zł
Brutto

Narty SC Carbon zachowują sportowy charakter i potencjał SC, są jednak o 220 g na sztuce lżejsze, łatwiej je docisnąć i wymagają mniejszego wysiłku ze strony narciarza. Więcej przyjemności za mniej wysiłku!

Długość [cm]
Wiązania
Ilość Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty VOLKL Racetiger SC Carbon 2023

+ Marker vMotion3 11 GW 

Promień skrętu odpowiednio: 12.1m/160, 13m/165cm
Wiązania : Marker vMotion3 11.0  GW
Technologie : UVO 3D, Powered by Steel, Full Power Grip, Carbon, 3D.Glass
Rdzeń drewniany : Full Sensor Wood Core, Full Sidewall, Tip Rocker !!

 

Charakterystyka:

Narty SC Carbon zachowują sportowy charakter i potencjał SC, są jednak o 220 g na sztuce lżejsze, łatwiej je docisnąć i wymagają mniejszego wysiłku ze strony narciarza. Więcej przyjemności za mniej wysiłku!

Narty VOLKL SC CARBON to druga najwyższa w hierarchii narta slalomowa firmy VOLKL, zaraz po SL UVO. Jest to narta bardzo dynamiczna, dedykowana bardzo dobrym i zaawansowanym narciarzom, jednak wciąż łatwa w prowadzeniu i kontroli! Dzięki zaawansowanej konstrukcji drewnianej Sidewall narty są lżejsze i przyjemniejsze. Dodatkowy obiekt antywibracyjny UVO 3D (stosowany wyłączenie przez markę VOLKL) sprawia, że narty jadą stabilnie jak po szynach bez klepania i myszkowania! 

SC UVO to nowe wcielenie znanej od lat linii Racetiger. Przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO 3D, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania vMotion3 (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości - łatwiejsze sterowanie i zwinność w kadych warunkach. Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań z zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Technologia 3D Glass

3D.GLASS to najnowsza technologia marki Völkl przyczyniająca się do dalszego rozwoju wyczynowości nart.

Zwiększa ogólną wydajność sprzętu narciarskiego i stabilność nawet w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu do klasycznych konstrukcji, trójwymiarowe włókno szklane i wielość tych warstw w strefie wiązania skutkuje zwiększoną przyczepnością krawędzi i bardziej wyraźnym zachowanie odbicia podczas skrętów.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy all-mountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

 

Pierwszy wybór dla ambitnych, wysportowanych slalomistów, którzy pokonują szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością!

Nowe wiązania vMotion z funkcją Grip Walk! Bardzo przyjazne, all roundowe narty na trasę, przeznaczone do jazdy dłuższymi, łagodnymi skrętami. Bardzo lekkie narty w konstrukcji sandwich z efektywnym tłumikiem drgań UVO. Drewniany, sprężysty rdzeń wzmocniony warstwą stali, sidewall na całej długości i profil Tip Rocker dają narciarzom ważne korzyści - łatwość wejścia w skręt i stabilność przy większych prędkościach.

Racetiger - Linia nart race firmy VOLKL

Linia Racetiger to owoc współpracy z najlepszymi zawodnikami świata, to żywa legenda stoków narciarskich! W nartach linii Racetiger znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne: system redukcji drgań UVO, Full Sensor Woodcore, system wiązań Motion. To wszystko sprawia, że musisz je mieć! Dedykowane bardzo dobrze jeżdżącym narciarzom lubiących szybką i dynamiczną jazdę. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Wiązania Marker vMotion3 

Siła wypięcia 11 DIN

Nowe wiązania vMotion 3 dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbiciu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcja płyty daje nam pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Tłumik UVO naprawdę działa, a narty wręcz kleją się do śniegu. Można na nich jeździć cały dzień, nie męcząc się.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą dowolną regulację pozycji buta - przód oraz tył. Tym samym można dokonać również regulacji środka ciężkości.

Firma VOLKL

Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcję z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart.

System Grip Walk

Innowacyjny system w butach narciarskich ułatwiający chodzenie stosowany przez większość producentów w nowych nartach. Dzięki niemu przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją jest dużo łatwiejsze. Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

gripwalk_logo.jpgVOLKL UVO TECHNOLOGIA

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

122085
Ocena 
2022-08-28

Dla kobiety i faceta

Bardzo dobre narty dla bardzo dobrze jeżdżących kobiet czy też facetów. Race'owe a przy tym wciąż uniwersalne. Jak nie chcemy "cisnąć" non-stop, to można spokojnie poszusować, a narty nadal będą dawać dużo frajdy.

Napisz recenzję

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło