Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. 
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij
Wyprzedaż! HEAD Worldcup Rebels i.Race 2020 + HEAD FF EVO 11.0 !! Zobacz większe

2 889,15 zł

-15%

3 399,00 zł

  • 160
  • 165

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

Więcej informacji

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Race + FF EVO 11 - 2019/2020

Wiązania: HEAD FreeFlex EVO 11.0 2020

Użytkownicy: Zaawansowani/Eksperci/Instruktorzy

Teren: Przygotowana trasa

Rocker: Speed Rocker

Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap

Płyta: RP EVO 14

Talia i promień:

  • 122/68/102, 165cm - 13.6m

Technologie :

KERS, TechnologiaIntelligence , Graphene, Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap, Rdzeń drewniany, Ślizg UHM C, Race RD, Rebel Camber

 

Narty HEAD i.Race

To propozycja dla zaawansowanych narciarzy, którzy lubią szybką, dynamiczną jazdę po przygotowanych trasach krótszym skrętem.

Head Worldcup Rebels I.Race to niezwykle dynamiczne i nie wybaczające błędów. Zaprojektowane, aby zapewnić doświadczonemu narciarzowi szybką i agresywną jazdę, narty uzbrojone w precyzję i moc race'owej tradycji HEAD. Narty z najwyższej półki, z licznymi innowacjami departamentu Race’owego Head’a.

Model został stworzony w konstrukcji z użyciem technologii Graphen Worldcup Sandwich Cap ConstructionNarty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce GrapheneHead zastosował grubszą i szerszą warstwę aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

Graphene – umieszczony w części środkowej narty, pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejszą i szybszą zmianę krawędzi.

Narty Head Rebels I.Race wyposażono w wyjątkowy rdzeń drewniany, ręcznie wykonany przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie. Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie fenolowe ściany boczne i najlepszy Titanal. Tworzy to bardzo sztywną kombinację zapewniającą trwałość, stabilność i sportowy charakter. Ideału prowadzenia dopełnia  system dotwardzający nartę KERS. System działający jak turbosprężarka. Kers dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Kers nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Technologia Kers oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu. Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty, wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu, aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty, który natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

Na sportowy charakter Head WC Rebels I.Race ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone sćiany boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 

Head’ach zrezygnowano z zastosowania Rockera w przedniej części narty. Na dzień dzisiejszy Head I.Race stawia na profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi.

Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Te bardzo szybkie, stabilne i napakowane zawodniczymi technologiami narty Worldcup Rebels i.Race ze swoim średnim promieniem skrętu, zestawione zostały z wiązaniami Head Freeflex Evo 11 z zakresem regulacji od 261 do 372mm. Możliwa regulacja tylnego bezpiecznika za pomocą zwykłego śrubokręta, znajdującego się na każdym stoku.

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Montaż wiązań na życzenie gratis.

Opinie

Oceń 
2019-11-03

Super!

Szybka dostawa, narty klasa!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Race + FF EVO 11 2020

Narty HEAD Worldcup Rebels i.Race + FF EVO 11 2020

Worldcup Rebels i.Race wzmocnione technologią Graphene to profesjonalne narty umożliwiające pełne adrenaliny, slalomowe skręty na dużej prędkości. Te agresywne slalomowe narty stworzono do ciasnych, precyzyjnych skrętów oraz zapewniającej zwycięstwa kontroli.

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: