• Wyprzedaż!
  • -350,00 zł
  • Nowy
Deska Snowboardowa Nidecker Merc 2023

Deska Snowboardowa Nidecker Merc 2023

1 749,00 zł
1 399,00 zł Zapisz 350,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 399,00 zł

Deska Merc od Nidecker jest idealna dla riderów, którzy chcą poprawić wszystkie aspekty swojej jazdy, poczuć się pewniej i co najważniejsze dobrze się bawić. Hybrydowy profil Camrock zapewnia łatwe trzymanie krawędzi, jednocześnie pomagając w inicjowaniu skrętu. W połączeniu z optymalnym flexem, nie trzeba wywierać dużej siły, aby deska cię słuchała. Krótko mówiąc, jest to doskonały, wszechstronny partner, którego pokochało wielu zawodowych riderów. Niezależnie od tego, czy chcesz zmierzyć się z deską dla początkujących, czy też przekroczyć swoje granice poza trasą, Nidecker Merc jest właściwym wyborem.

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Deska snowboardowa Nidecker Merc 2023

Flex: 6

Kształt deski: directional twin

Szerokość deski: standard

Poziom zaawansowania: początkujący/średnio zaawansowany

Whitelines opis oraz zdjęcia: 

https://whitelines.com/snowboard-gear/reviews/snowboards/nidecker-merc-2021-2022.html

Charakterystyka modelu Nidecker Merc

Postępy zaczynają się od pewności siebie, a zabawa Merca zainspiruje Cię do przeniesienia jazdy na wyższy poziom, niezależnie od terenu. Sekretnym sosem jest profil Standard Camrock, połączenie klasycznego camber pod stopami z przedłużonym rockerem w kierunku czubka i ogona. Daje to świetne trzymanie krawędzi, nie będąc zbyt agresywnym; Wygładza również inicjację skrętu i dodaje użytecznego pływaka w proszku.

Połączyliśmy go z łagodnym wzorem flex, który nie potrzebuje nadludzkiej siły, aby obciążyć prasy, ale dzięki wkładkom Pop Carbon na każdym końcu nadal możesz wygenerować mnóstwo mocy ollie. To naprawdę wszechstronny model i ulubieniec naszego zespołu, niezależnie od tego, czy startują poza linią pro, czy eksplorują głęboko w terenie. Nie znajdziesz lepszego zabójcy kołczanów.

Technologia

Premium Sandwich Construction - Konstrukcja następnego poziomu zwiększa wydajność i reakcję standardowej produkcji Sandwich. Dodanie zaawansowanych materiałów takich jak carbon i Kevlar daje desce więcej popu i poprawia amortyzację.

4×2/5 Inserts - Połączenie będące standardem w branży i kompatybilne ze wszystkimi wiązaniami na rynku.

Absorbnid Topsheet - Innowacyjna warstwa górna została opracowana w celu pochłaniania niepożądanych wibracji dla płynnej jazdy.

Dual PLUS Fiberglass - Dwuosiowy laminat 90°, który oferuje wybaczającą jazdę i przewidywalny flex skrętny, odpowiedni dla riderów o różnym poziomie doświadczenia i nadający się do każdego terenu.

Master Core - Dopracowywany przez lata rdzeń jest wypełniony harmonijną mieszanką różnych gatunków drewna - topoli, buku, świerku i paulowni. Efektem jest lekka, mocna i responsywna deska.

N-5000 Base - Niezwykle trwały, uniwersalny ślizg został zaprojektowany tak, aby wchłaniać wosk i utrzymywać go dłużej.

ora_21_22.svg

Budowa modelu

Kluczem do tego modelu jest w pełni drewniany rdzeń i mid-soft flex, idealny do opanowania perfekcyjnego skrętu lub wykonywania pierwszych trików w parku. Standardowy profil Camrock oferuje to, co najlepsze z obu światów: camber między stopami zapewniający responsywność oraz wydłużony rocker w kierunku dziobu i ogona, co utrudnia złapanie krawędzi i poprawia jazdę w głębokim śniegu. Directional twin shape  zapewnia optymalną wydajność w Twojej regularnej pozycji, ale nadal sprawia przyjemność podczas jazdy na switchu, dzięki czemuŚŚŚ jest jedyną deską, jakiej potrzebujesz, niezależnie od warunków. 

Nidecker Snowboards - Pierwsza firma snowboardowa w Europie

W 1984 roku, firma Nidecker rozpoczyna produkcję desek snowboardowych z założeniem, że będą to najlepsze deski na świecie. Jest to pierwsza firma w Europie i druga na świecie po firmie Burton. Dziś - po latach - misja nie uległa zmianie – być najlepszym w branży. Nidecker jest jedną z pierwszych marek snowboardowych, istnieje odkąd sport ten po raz pierwszy pojawił się na świecie. Jest pierwszym europejskim producentem desek snowboardowych. Firma ma 125-letnią historię tworzenia własnych produktów we własnej fabryce, wykwalifikowany zespół inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Lokalizacja fabryki w samym sercu Szwajcarii oznacza, że zespół projektowy posiada wygodny dostęp do jednych z najlepszych gór na świecie do testowania wszystkich produktów w każdych warunkach.

Od '84 roku produkty firmy zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia za ich jakość i innowacyjność w branży. Liczne czasopisma branżowe oraz organizacje sportowe na całym świecie uznały firmę Nidecker jako lidera w branży od kilku dziesięcioleci. Ostatnie nagrody jakie otrzymała firma to 2010 Lifetime Achievement Award EUROSIMA, wręczoną Henry'emu Nidecker Sr. za jego wieloletni wkład w rozwój snowboardingu, 2010 Breakthrough Brand Award za wprowadzenie na rynek marki YES Snowboard, Jones Snowboard oraz Slash by Gigi.

1 Przedmiot

Opis

Płeć
Damskie
Flex
Miękki

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło