Fischer - Narty i akcesoria narciarskie

Fischer to producent i dystrybutor najwyższej jakości sprzętu, przeznaczonego do narciarstwa alpejskiego i klasycznego. Od założenia marki w 1924, austriacka firma znana była z innowacji i najnowszych technologii. Fischer Sports GmbH jest jedynym dostawcą na rynku światowym ekwipunku zarówno do biegów narciarskich i narciarstwa alpejskiego. Fischer Sports jest liderem rynku światowego biegów narciarskich i jednym z największych producentów nart. Siedziba znajduje się w Ried im Innkreis (Austria), a ośrodki produkcyjne zlokalizowane są w Ried im Innkreis i Mukaczewie (Ukraina).

Od tego czasu firma stała się jedną z wiodących marek w sporcie. To prywatna firma rodzinna z sercem i duszą. Dla nas jazda na nartach to nie styl życia. To samo życie.

Innowacyjność, najwyższej jakości produkty i specjalistyczna wiedza w kluczowych obszarach stanowią podstawę sukcesu firmy. Jako niezależna firma, która jest własnością rodziny od czasu jej powstania, Fischer jest wiarygodnym partnerem dla swoich klientów, sportowców oraz pracowników.

Są 2 produkty.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło