• On sale!
  • -zł350.00
Buty snowboardowe Deeluxe ID Dual BOA 2023 Black

Buty snowboardowe Deeluxe ID Dual BOA 2023 Ivory

zł1,549.00
zł1,199.00 Save zł350.00
VAT included

Najbardziej wszechstronny but w kolekcji Deeluxe, uzbrojony w superszybki podwójny system BOA®

Size
Quantity Last items in stock

  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Buty snowboardowe Deeluxe ID Dual BOA 2023 Ivory

ID Dual BOA to najbardziej wszechstronny but w kolekcji Deeluxe. Uzbrojony w superszybki system z podwójnym BOA®. Dzięki konstrukcji Pro Flex, ID zapewnia doskonałe połączenie elastyczności i stabilności.

Austriacka marka Deeluxe to jedna z pierwszych marek produkujących buty snowboardowe. Dzięki swojemu doświadczeniu zdobytemu przy produkcji wysoce zaawansowanych butów wysokogórskich wiedzą jak stworzyć solidny produkt, znany ze świetnego trzymania stopy, wytrzymałości i trzymaniu sztywności butów snowboardowych przez wiele sezonów.

Deeluxe ID DUAL BOA 2023

Flex: 5/10

Wiązanie:

Podwójny system BOA® - zapewnia precyzyjne i bardzo szybkie wiązanie buta w dwóch strefach. Wciskasz, kręcisz i po sprawie. Dociągasz tyle ile potrzeba w każdej ze stref. Musisz gdzieś podejść? Żaden problem, luzujesz system i swobodnie podchodzisz w luźnym bucie.


Wkładka:

Stage 3 - Termoforomowalna wkładka jak wszystkie w Deeluxe. Zapewnia świetne dopasowania do twojej stopy i bardzo wysoki poziom trzymania kostki oraz pięty. Dodatkowo by zwiększyć komfort posiada na czubku materiał rozciągający się w 4 strony dzięki czemu doskonale dostosowuję się do stopy. Wygrzej wkładkę by dopasować ją lepiej do stopy, możliwość 10 krotnego wygrzewania!

Konstrukcja:

Pro Flex - zapewnia idealnie dopasowaną strefę załamania się buta, dzięki czemu twoje ruchy będą precyzyjne i tam gdzie ich potrzebujesz. Maksymalizuje wsparcie i tworzy idealne połączenie elastyczności i stabilności.

Flex Boosters:

możliwość zainstalowania dodatkowych wkładek do języka, usztywniające konstrukcję buta
Podeszwa: Skate Flex - Podeszwa Skate Flex inspirowana jest butami deskorolkowymi, które zapewniają doskonałe czucie deski. Dodatkowa amortyzacja na pięcie zapewniania jest przez system SLYTECH™, który ochroni Waszą stopę przy najtrudniejszych lądowaniach.

Backbone:

wzmocnienie tyłu buta. Dodatkowe usztywnienie w strefie pięty i Achillesa zapewnia doskonałe wsparcie dla buta oraz bardzo wysoki poziom responsywności, dzięki czemu masz kontrolę i precyzję przy przenoszenia ruchów na wiązanie i deskę.

Język Freestyle Tongue:

to język, który jest dopasowany do potrzeb ridera, który ma całą górę za plac zabaw. Miękki, tłumiący drgania, ale jednocześnie dobrze przenoszący energię. Posiada kieszenie dla Flex Boosters, czyli dodatkowych usztywniaczy, które mogą zwiększyć sztywność Twojego buta jeśli tego potrzebujesz.

Thermo Block:

Specjalna warstwa w podeszwie buta, który zapewni świetną izolację termiczną by Twoja stopa zawsze pozostanie ciepła.

572115-1000/9110
1 Items

Data sheet

Male
Women
Flex
Średni
Grade 
2022-12-09

Wygodne

polecam

Write a review

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password