Shipping Costs

All products we ship with courier DPD or GLS. They are well packed and insured.

Small products like goggles, helmets, bags can be picked up in Paczkomats. Max size: 41 X 38 X 64 cm.

Free delivery above 300 PLN purchases. You can also pickup your purchase in our local shop in Krakow, please inform us when.

Delivery costs for Poland:

         till 300 PLN           Above 300 PLN    
Pick up in local shop free free
InPost - Paczkomat 12,30 PLN free
Courier - Paid in advance (Przelewy24/money transfer) 15 PLN free
Courier - COD (max 6000PLN) 20 PLN 30 PLN

     

Wysyłka i zwroty

 1. Czas realizacji zamówienia wynosi 24h. Zamówienia złożone w soboty i niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej, dlatego prosimy o podanie wszystkich informacji np. danych do montażu wiązań czy też daty dostawy.
 2. Każdy sprzedawany produkt jest dostęp u nas w magazynie i gotowy do wysyłki. W przypadku jego braku poinformujemy Państwa o możliwym, najszybszym terminie realizacji zamówienia. 
 3. Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Dz.U.2014.827,kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania nabytej rzeczy.
 4. Aby odstąpić od umowy zawartej z nami, należy przesłać nam stosowne oświadczenie woli wraz z dowodem zakupu (paragon lub FV) poprzez przesłanie go na adres korespondencyjny sklepu lub pisząc na adres e-mail: sklep@kmsport.pl
 5. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
 6. Firma nie przyjmuje przesyłek „za pobraniem”. 
 7. Reklamacje należy składać na adres:
  F.H.U. K&M Kazimierz Szczepaniak, ul. Jóżefa Piłsudskiego 38, 31-111 Kraków.
 8. W przypadku przyjęcia reklamacji Klientowi zostaną zwrócone pieniądze przelewem na podany wcześniej numer konta lub przekazem pocztowym na wskazany adres. 
 9. Konsument zobowiązany jest do dostarczenia towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości towaru wynikającego z korzystania w sposób inny niż to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 10. Sklep zwróci wszystkie otrzymane od kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (jednak nie większe niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez sklep) niezwłocznie tj. nie później niż 14 dni od dnia otrzymania stosownego oświadczenia.
 11. Brak odstąpienia od umowy: Prawo do odstąpienia od umowy zawartej w ramach sklepu kmsport.pl nie przysługuje nabywcom towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.
 12. Sprzedawane przez nas nowe produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez nas u producenta. Są pierwszej jakości, fabrycznie nowe, bez jakichkolwiek wad.
 13. Gwarancja na narty zawodnicze wynosi 12miesięcy.
 14. Gwarancja dla przedsiębiorców wynosi 12 miesięcy.

Zobacz pełny regulamin

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password