• -zł300.00
  • Out-of-Stock
NARTY VOLKL DEACON X + MARKER vMOTION 10.0 2022

NARTY VOLKL DEACON X + MARKER vMOTION 10.0 2023

zł1,700.00
zł1,400.00 Save zł300.00
VAT included

Narty Volkl Deacon X dedykowane są dla początkujących narciarzy chcących wznieść się na wyższy poziom zaawansowania. Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem XTD PROGRESSive Technology pozwoli na szybkie i łatwe postępy na śniegu. Są to uniwersalnej narty, na różne warunki panujące na stoku. 

Długość [cm]
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Narty Volkl Deacon X 2023- NOWOŚĆ

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GW Grip Walk
Rdzeń: Composite core
Przeznaczenie: all-mountain, głównie na trasy, na każde warunki śniegowe
Technologie: Center Sidewall, GripWalk, Tip Rocker

Ślizg: P-Tex 2100

Umiejętności: początkujący narciarze

W razie pytań zapraszamy do kontaktu a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

Charakterystyka Deacon X: 

W nartach Deacon X zastosowano miększy oraz lżejszy rdzeń kompozytowy, tym samym jest to pierwsza pozycja w lini Deacon skierowana dla początkujących narciarzy. Narty posiadają konstrukcję z bocznym "sidewall'em" stosowanym również w wyższych modelach deacon oraz nowy system wiązań vMotion pozwalających na swobodną regulację przodu oraz tyłu wiązań.

Deacon X to idealna propozycja dla tych, którzy narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę. Nowy, lekki system wiązań vMotion1 kompatybilny z systemem Grip Walk oferuje lepsze przenoszenia mocy jak również łatwą technologią wpięcia easy-step-in heel.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Linia nart Deacon

Deacon – to najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty Deacon dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Grip Walk Technology: 

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta z opisem technologii oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

121201

You might also like

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password