• -15%
  • Out-of-Stock
NARTY VOLKL DEACON XT + MARKER vMOTION 10.0 2020

NARTY VOLKL DEACON XT + MARKER vMOTION 2023

zł2,000.00
zł1,700.00 Save 15%
VAT included

Narty Volkl Deacon XT dedykowane są dla narciarzy dobrze już jeżdżących są świetnym sprzętem do wzniesienia się na wyższy poziom zaawansowania. Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem PROGRESSive Technology i drewnianym rdzeniem Woodcore oraz systemem wiązań vMotion2 Grip Walk. 

Length [cm]
vMotion 10.0 Grip Walk
  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Narty Volkl Deacon XT 2019/2020 - NOWOŚĆ

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GW (GRIP WALK)
Rdzeń: Woodcore, rdzeń drewniany
Przeznaczenie: all-mountain, głównie na trasy, na każde warunki śniegowe
Technologie: Center Sidewall, GripWalk, Tip Rocker

Ślizg: P-Tex 2100

Umiejętności: średnio-zaawansowani narciarze

W razie pytań zapraszamy do kontaktu a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

Deacon XT: 

To jedna z ciekawszych pozycji w lini Deacon skierowana dla średnio-zaawansowanych narciarzy.

W nartach Deacon XT zastosowano drewnianą konstrukcję z bocznym "sidewall'em" używanym już wcześniej w wyższych modelach oraz nowych wiązań vMotion pozwalających na swobodną regulację, której wcześniej bardzo brakowało. 

Charakterystka:

Poszerzone narty przeznaczone dla średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących narciarzy doskonalących technikę i uczących się sportowej jazdy. Profil Tip Rocker w połączeniu z drewnianym rdzeniem Woodcore, konstrukcją Central Sidewall oraz systemem wiązań vMotion, czyni ten model niezwykle uniwersalnym.

Na trasie zachowuje się jak klasyczna narta carvingowa, co nie przeszkadza w swobodnej jeździe poza trasą. Konstrukcje i technologie występujące nartach Völkl, umożliwiają wykonywanie niesamowicie płynnych skrętów w każdych warunkach panujących na trasie. Idealne narty do doskonalenia umiejętności narciarskich.

Linia nart Deacon

Deacon – to najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty Deacon dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Grip Walk Technology: 

gripwalk_logo.jpg

Deacon XTD vs XT:

Model Volkl Deacon XTD w porównaniu do XT to jego wzmocniona wersja poprzez zastosowanie na całej długości nart mocniejszego, podwójnego rdzenia drewnianego - Dual Woodcore. Dzięki czemu narta zyskuje przede wszystkim większą stabilność, lepsze tłumienie drgań oraz sprężystość .

Deacon XT polecany jest narciarzom szukających łatwiejszych, mniej wymagających nart dających przy tym dużo frajdy.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

Zobacz katalog producenta z opisem technologii oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

121191

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password