close

More info

Narty Voelkl Racetiger GS UVO PRO Speedwall  mod. 2018

Wiązania : Marker X-cell 12.0 D !!

Talia : 116-70-98 

Promień skrętu : 19.1m/180cm 20.3m/185 cm

Nowości : Tip Rocker, UVO, rMotion2 GRIP WALK

Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore !!

Ślizg : P-Tex 4500


Technologie : UVO, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0

Powered by Titanium, Tip Rocker !!

Ulepszona konstrukcja + UVO + tip rocker! + nowe wiązania!

VOLKL SPEEDWALL GS PRO 

Nowość 2017/18! Najwyższy model sportowej gigantki do amatorskiej jazdy. Same deski są takie same jak w modelu Racetiger GS (Speedwall 2.0, Tip Rocker, ślizg P-Tex 4500, titanal, tłumik UVO). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy topowe, zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi. Wersja GS PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0, 8° od spodu i 87, 6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej usztywnia narty w strefie środkowej. Trudniej je docisnąć, ale jak już to zrobimy, narty oddają nam dużo więcej mocy. Bardziej sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Nie pozostaje nam nic innego, jak wpiąć się w wiązania i jechać na gigant!

Wiązania wyposażone w tłumik X-Cell, idealne również dla lżejszych narciarzy.

Prawdziwa rewelacja, wyposażone w tłumik X-Cell - zdolny do selektywnego tłumienia drgań, umożliwia usztywnienie wiązania przy silnych, krótkich impulsach mogących spowodować niepotrzebne wypięcie buta. Przy impulsach mogących spowodować uraz, wiązanie zachowuje swoja normalna sztywność, „puszcza” but przed wystąpieniem kontuzji. Ta cecha umożliwia nastawienie siły wypięcia zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, bez ryzykownego nastawiania siły większej, która zabezpieczy przed niepotrzebnym wypięciem, ale nie uchroni przed kontuzja. Wiązanie Xcell charakteryzuje sie bardzo dużą powierzchnia przylegania do narty i niewiarygodna zdolnością do tłumienia drgań przy szybkiej zawodniczej jeździe po twardym betonowym stoku. Dźwignia tyłu wiązania służy nie tylko do wypinania buta, ale również do ułatwienia jego wpięcia, przy wyższych nastawach siły wypięcia. Podsumowując, Xcell daje większą precyzję sterowania, wygodniejsze wpięcie/wypięcie buta, a przede wszystkim większe bezpieczeństwo. Wiązania dedykowane do montażu na płycie zawodnicznej Marker WC. 


Narty uznawane za najlepsze gigatnki dostępne na rynku!

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

Paragon, F-VAT. Gwarancja 24-miesiące producenta! 

Charakterystka:

Najwyższy model gigantki Voelkl'a z najbardziej cenionej kolekcji nart Racetiger !! Teraz w nowej pucharowej konstrukcji sandwich ulepszonej o SpeedWall !!
Najważniejsze atuty narty Volkl Speedwall:
  • UVO - jeszcze lepsze tłumienie drgań jakich nie oferuje żadny inny producent, technologia potwierdzona świetnymi opiniami
  • Nowe, lepsze konstrukcyjnie wiązania rMotion 2
  • super lekka drewniana konstrukcja gwarantuje najdłuższą trwałość i najlepszą sprężystość narty przez wiele lat, nie ma lepszej konstrukcyjnie na rynku nart grupy race
  • narta w konstrukcji sandwich zapewnia lepszą dynamikę i tłumienie drgań - również dzięki drewnianemu rdzeniowi
  • grube, wykonane z najtwardszej stali krawędzie zapewniają bardzo dobre trzymanie oraz  sterowność nawet na najbardziej oblodzonych trasach
  • wiązania z pełną regulacją środka ciężkości buta na narcie
  • mocne i solidne wiązania na płycie oraz bezpieczniejsze wypinanie wiązań.
Polecana każdemu ambitnemu narciarzowi lubiącemu szybką jazdę krótkim i ostrym skrętem !

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą łatwą regulację środka ciężkości - jest to bardzo przydatne, gdyż w zależności od warunków śniegowych i naszych przyzwyczajeń możemy je swobodnie regulować.
Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Montaż wiązań na życzenie gratis !!
VOLKL UVO TECHNOLOGIA

Reviews

Write a review

Volkl Racetiger GS PRO UVO 2018

Volkl Racetiger GS PRO UVO 2018

Wersja PRO nart gigantowych Racetiger GS dla ambitnych narciarzy, których poziom umiejętności sięga najwyższej poprzeczki. Model Volkl Racetigers GS 2018 został wykonany z wykorzystaniem TYTANU, dzięki temu jest bardzo wytrzymały, dynamiczny i doskonały do wchodzenia z dużą prędkością w zakręty. Narty typu Racing najlepiej sprawią się u miłośników jazdy agresywnej.

Accessories

11 other products in the same category: