close

More info

Narty HEAD Worldcup Rebels i.GSR + PR 11 Grip Walk 2018/2019

Wiązania: Head PR 11 GRIP WLAK

Użytkownicy: Zaawansowany; Ekspert

Teren: Przygotowana trasa

Rocker: Speed Rocker

PROMIEŃ: 14,4 @ 170

TALIOWANIE: 117 / 68 / 101 @ 170cm

WŁAŚCIWOŚCI

  • Technologia Intelligence
  • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
  • Ślizg UHM C,
  • struktura Race Rebel
  • Camber 
  • Allride Base

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

Paragon lub F-Vat oraz gwarancja producenta 24 miesiące!

 

Charakterystyka:

Model WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza.

Krótszy promień skrętu, w stosunku do narty typowo gigantowej zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich. Narta kochająca szybkość, ze względu na swoje niewielkie taliowanie stworzona dla narciarzy preferujących dłuższe skręty.

Konstrukcja narty o charakterze zawodniczej, okrojona z systemu dotwardzającego KERS, sprawia że I.GSR jest łatwiejszy do opanowania bez utraty dynamiki skrętu. KERS zastąpiony technologią Intelligence – włókna piezoelektryczne, które w błyskawicznym tempie absorbują wibrację podczas jazdy. Przy zwiększaniu prędkości oraz dynamiki jazdy, system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa zdecydowanie stabilność. Narta dostosowywuje się do stylu jazdy narciarza, oraz do tego gdzie i jak jedzie.

Na sportowy charakter Head WC Rebels I.GSR ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ściany boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 

W Head’ach zrezygnowano z zastosowania Rockera w przedniej części narty, na dzień dzisiejszy Head I.GSR stawia na profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi.

Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą RaceNajwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Te bardzo szybkie, stabilne i napakowane zawodniczymi technologiami narty Worldcup Rebels7.5 i.GSR z swoim średnim promieniem skrętu, zestawione zostały z wiązaniami Head PR 11 z zakresem regulacji wiązań 255-378 mm i zakresem wartości Din 3-11.

Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa do czoła (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-5 cm).

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Montaż wiązań na życzenie gratis.

Reviews

Write a review

Narty HEAD Worldcup Rebels i.GSR + PR 11 Grip Walk 2019

Narty HEAD Worldcup Rebels i.GSR + PR 11 Grip Walk 2019

Model WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza. Krótszy promień zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich.

Accessories

5 other products in the same category: