close

More info

Narty Juniorskie Voelkl Racetiger JR 2018 + wiązania Marker vMotion 

Talia : 109-69-88

Promień skrętu odpowiednio : 11.2 m / 130 cm , 13.2/140    
Wiązania : Marker vMotion 4.5 DIN oraz 7.0 DIN od długości 140cm
Przeznaczenie: allmountain , różne trasy

Technologie : Tip Rocker , Composite Core , Power Shell

 

Świetne narty dla juniora! Najwyższa jakość VOLKL.

  

Narty posiadają nowoczesną konstrukcję z Tip Rocker!

 

Charakterystka: 

Jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku specjalnie dla najmłodszych. Konstruktorzy z Völkla, całą swoją duszę umieścili w nartkach, które stworzyli dla dzieci. Zapewnili tym samym, to co najważniejsze na stoku: bezpieczeństwo i szybkie postępy w nauce jazdy, w czasie radosnej zabawy na śniegu razem z rodzicami. Niezwykle lekka dynamiczna i łatwo skrętna narta, zachowująca wszystkie właściwości nart "dorosłych", w skali dla najmłodszych.

Stare powiedzenie, "całość jest warta więcej niż suma części" odnosi się do filozofii firmy Völkl. Każdy z produktów łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość z bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl.

 

Narty, snowboard, odzież sportowa - wszystko związane z marką Völkl jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech. Marka traktuje sentencje "Made in Germany", jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla wszystkich klientów.

 

Wiązania Marker vMotion jr. :

Wersja wiązań Marker vMotion jr. z pełną regulacją przedniej oraz tylnej kasety wiązania. Pozwala  to na łatwe ustawienie wiązania dla każdego rozmiaru buta, nawet na stoku oraz na dokładne ustawienie środka ciężkości. Wiązania na specjalnych szynach, nie wymagają wiercenia otworów.

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for English -> Polish...
    • Create a new word list...
  • Copy

Reviews

Write a review

NARTY VOLKL RACETIGER JUNIOR JR + MARKER vMOTION

NARTY VOLKL RACETIGER JUNIOR JR + MARKER vMOTION

Jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku specjalnie dla najmłodszych. Konstruktorzy z Völkla, całą swoją duszę umieścili w nartkach, które stworzyli dla dzieci. Zapewnili tym samym, to co najważniejsze na stoku: bezpieczeństwo i szybkie postępy w nauce jazdy, w czasie radosnej zabawy na śniegu razem z rodzicami.

8 other products in the same category: