• Wyprzedaż!
  • -400,00 zł
  • Nowy
Wiązania snowboardowe Flow Fuse Hybrid

Wiązania snowboardowe Flow Fuse Hybrid

1 499,00 zł
1 099,00 zł Zapisz 400,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 099,00 zł

Flow Fuse Fusion Black Lekkie, elastyczne wiązania o średnim flexie dla średnio i zaawansowanych riderów które szybko reagują na ruchy ridera i zapewniają lepszą kontrolę nad deską, stabilną jazdę na trasach i poza nimi oraz zabawę freestyle na stoku i w parku

Flow Fuse

Rozmiar
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Wiązania Flow Fuse Hybrid Black

Parametry:

TYP: ALL-MOUNTAIN/FREESTYLE

RESPONSYWNOŚĆ: 7/10

SZTYWNOŚĆ PALCE-PIĘTA: 6/10

SZTYWNOŚĆ BOCZNA: 6/10

Charakterystyka Flow Fuse Hybrid:

W nowej kolekcji Flowa na rok znajdziemy, rewolucyjne strapy EXO-Kush i EXO-Frame zarówno w modelach Fusion, jak i Hybrid. Zbudowane przy użyciu naszych wypróbowanych i przetestowanych wzorów pasków w kształcie 3D, ale teraz przy użyciu nowych, lekkich i dopasowanych materiałów, nowe paski EXO-PowerStraps nadal są wyposażone w technologię Active Strap i nasz światowej sławy system Speed-Entry, teraz z jeszcze lepszym dopasowaniem niż kiedykolwiek oraz sztywnością.

Technologie Flow: 

PODSTAWA ROCKERED

Podstawa wiązań zaprojektowana w ten sposób aby przyśpieszyć transfer energii z nóg na deskę, bez utraty kontroli. Zminimalizowane punkty styku wiązania z deską ukierunkowują siły tam gdzie są potrzebne, podniesienie krawędzi podstawy wiązania wspiera wygięcie deski, oraz optymalizuje jej flex.

PADY - BANKBED 2,5°

Pad na całej powierzchni podstawy wykonany z amortyzującego elastomeru EVA z kantingiem 2,5° i regulacją wysunięcia przedniego panelu optymalizują dopasowanie, trzymanie i transfer energii.

LSR BUCKLE

Dzięki innowacyjnym pompkom Locking Slap Ratchet (LSR), mamy możliwość bardzo szybkiego wpięcia oraz wypięcia wiązania. Natomiast SpeedEntry oraz DualEntry bezpiecznie blokują oraz utrzymują strap.

 FUSION POWER STRAP

Fusion powerstrap w kształcie 3D idealnie łączy ze sobą strefę palców ze strefą kostek. Odpowiednio ukształtowany do buta, sprawia, że śródstopie jest prawidłowo usztywnione. Gwarantuje doskonałą efektywność i zapewnia wsparcie dla nóg.

ACTIVE STRAP TECHNOLOGY

Nasz strap jeszcze nigdy nie był tak wygodny w użyciu nie poświęcając nic z doskonałej wydajności oraz pewności trzymania, z których to słyną wiązania Flow. W Active Strap Technology górny strap, podczas odchylenia łyżki, automatycznie się podnosi a podczas jej dopinania, opada. Dzięki temu szybciej i łatwiej umieścimy buty w wiązaniach.

Flow Bindings

W 1996 roku firma Flow wytyczyła własną ścieżkę w produkcji wiązań snowboardowych. Zburzyła ona status quo, o tym że  wiązanie składa się z dwóch pasków i stałego obcasa. Do dziś firma nie zmienia swojego założenia i co roku produkuje wiązania o coraz większej funkcjonalności. Flow jest liderem rynku speed entry od 2006 roku co robi ją jedną z najlepszych marek wiązań na świecie. Zawdzięcza to swoim wykwalifikowanym zespołem inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Firma wierzy, że snowboard powinien być tylko zabawą. Dlatego od samego początku tworzą oni licytacje, które ułatwiają Ci życie. Ustaw i zapomnij- o to hasło przewodnie firmy.

1 Przedmiot

Opis

Płeć
Męskie
Flex
Średni

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło