• Wyprzedaż!
  • -1 400,00 zł
Narty Volkl Deacon V-WERKS 2021 + Marker LowRide XL 13.0 FR VWerks Demo GW

Narty Volkl Deacon V-Werks 2023 + Marker LowRide XL 13.0 FR VWerks GW

6 000,00 zł
4 600,00 zł Zapisz 1 400,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4 799,20 zł

Deacon V.WERKS są elitarnymi nartami dla elitarnego grona. Wyposażone w pełny płaszcz karbonowy, wzmocniony tytanem i strukturę 3D.RIDGE. Deacon V-WERKS  są szybkie, precyzyjne oraz kultowe - tak w skrócie można określić te cacka produkcji firmy Völkl. Carbon, Titanal i ultralekkie, drewniane rdzenie, to niezwykły zestaw najwyższej jakości materiałów. 

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty Volkl Deacon V-WERKS + wiązania Marker LowRide XL 13.0 

Wiązania : Marker V-Werks LowRide XL 13.0 FR Grip Walk

Nowości : XTD Tip & Tail Rocker,

Rdzeń : Drewniany - 3D Woodcore LIGHT

Ślizg: P-Tex 4504

Umiejętności: zaawansowany

Technologie : Titanal Frame, 3D.Ridge, Carbon Fiber, 3 Radius Sidecut, Powered by Titanium, Full Sidewall

Nowość !! Najwyższy model serii DEACON.

Charakterystyka Volkl Deacon V.Werks:

Narty Premium - All Mountain w najlepszym wydaniu. Technologiczną „wisienką na torcie” jest ułożenie karbonu w rdzeniu nart – nie jest to jednorodny arkusz karbonu, lecz siatka indywidualnych strun włókien węglowych. Największa ich koncentracja to dziób i piętka – czyli strefy od których zależy dynamika i precyzja nart. Deacon V-Werks mają kilka wspólnych cech z Deacon 84, ale są od nich lżejsze o 0,5 kg. Wzmocnienie rdzenia Titanalem zapewnia stabilność, a niskie i szerokie wiązania LowRide szybkość reakcji, tym dość szerokim nartom. Drugim najważniejszą technologią tych nart jest geometria potrójnego promienia skrętu 3D Radius w połączeniu z profilem XTD Tip&Tail Rocker. Krótki promień skrętu centralnej części nart, pozwala tak szerokim deskom na szybkie i ciasne skręty przy małym zakrawędziowaniu i prędkości. A otwarty promień skrętu przodów i tyłów zapewnia stabilność w szybkiej jeździe. Podsumowując, marzenie o prestiżowych, lekkich i przyjemnych nartach jest już możliwe do zrealizowania!

Konstrukcja

Najważniejszą technologią tych nart jest geometria potrójnego promienia skrętu 3D Radius w połączeniu z profilem XTD Tip&Tail Rocker. Krótki promień skrętu centralnej części nart, pozwala tak szerokim deskom na szybkie i ciasne skręty przy małym zakrawędziowaniu i prędkości. A otwarty promień skrętu przodów i tyłów zapewnia stabilność w szybkiej jeździe. Podsumowując, marzenie o prestiżowych, lekkich i przyjemnych nartach jest już możliwe do zrealizowania!

Szerokość 84 mm

Zawsze, gdy myślimy, że lepiej już się nie da, zespół BiR Völkl udowadnia nam, że się mylimy. Tak właśnie jest z wersją V.Werks Edition nart Deacon. Model premium o szerokości środkowej 84 mm i masie zaledwie 1830 g (przy długości 177 cm, bez wiązania) wyróżnia się innowacyjnymi Tailored Carbon Tips i Tails. Nigdy dotąd nie było możliwe tak precyzyjne przeniesienie siły na strefy o największym obciążaniu, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości wykorzystania pełnej dynamiki i trwałości narty. Włókna karbonowe wykorzystano tu nie w postaci włókniny, lecz rozmieszczono je na całym korpusie w procesie nawlekania w taki sposób, aby ich ułożenie i grubość były optymalnie dopasowane do każdego punktu narty.

Carbon

Charakterystyka narty podczas jazdy w znacznym stopniu wynika z właściwości w strefie dzioba i pięty. Właśnie tam znajduje się najwięcej karbonu, tak aby zmaksymalizować korzyści. Wynikiem jest imponująca zwinność i szybkość reakcji na wszystkich stokach przy zdumiewająco niskich nakładach siły. Również w tym
przypadku w nartach zastosowaliśmy innowacyjną technologię 3D Radius Sidecut.

Tip & Tail Rocker

Design Tip Rocker i Tail Rocker można dzięki temu wykorzystać do trzech nachodzących na siebie promieni, co przekłada się na duży spokój podczas jazdy i stabilność przy dużych prędkościach oraz wymagających warunkach na stoku. Aby jeszcze lepiej poprawić przeniesienie siły i tłumienie, Deacon V.Werks produkowane są z ramą titanalową o grubości 0,7 mm, wspomagającą obciążone strefy przy dziobach i piętkach. Ta bardzo zaawansowana technicznie konstrukcja umożliwia zupełnie nowe połączenie trwałości i wytrzymałości na dużą prędkość. System wiązań IPT Lowride jest lżejszy od poprzedniego modelu i został starannie zintegrowany z korpusem narty, dając niesamowite przeniesienie siły. Dlatego ci, którzy szukają ekstremalnie wszechstronnej, mocnej, superlekkiej narty all mountain o silnie sportowym zacięciu, która dodatkowo umożliwia swobodną jazdę we wszystkich możliwych warunkach, powinni poważnie zastanowić się nad wyborem Deacon V.Werks.

Carbon Fiber Functional Placement

Technologiczna „wisienka na torcie” - unikalne ułożenie karbonu w rdzeniu nart – nie jest to jednorodny arkusz karbonu, lecz siatka indywidualnych strun włókien węglowych. Największa ich koncentracja to dziób i piętka – czyli strefy od których zależy dynamika i precyzja nart.

3 Radius Sidecut

Trzy Promienie W Jednej Narcie Dla Maksymalnej Wszechstronności I Stabilności Przy Dużej Prędkości

3 Radius volkl
Technologia - 3D Ridge 

Polega ona na wzmocnieniu konstrukcji nart poprzez wzdłużne ożebrowanie w postaci carbonowych grzbietów, pod którymi znajdują się pasma drewnianego rdzenia.

Volkl 3D Ridge

Główne zalety i korzyści przy zastosowaniu technologi 3d.Ridge to:

  • Obniżenie wagi przy szerszych modelach nart
  • Poprawa stabilności poprzez zwiększenie sztywności nart
  • Lepsza dynamika nart
  • Precyzyjny przekaz energii na krawędzie nart
  • Większa sztywność skrętna

Rewolucyjnie lekka konstrukcja!

Rewolucyjne technologie w rewolucyjnych nartach! Nowy, wydłużony profil Tip&Tail Rocker, nowa, ekstremalna konstrukcja 3D.Ridge – lepsze trzymanie, większa stabilność w każdych warunkach. Nowa konstrukcja wiązania iPT WIDERIDE XL, szersza o 40% od poprzednich wyznacza nowy standard w transmisji sił sterujących. Wiązanie mocowane jest wprost do narty, poprzez szyny montażowe, wydrążone w samym rdzeniu narty. Absolutnie nie spotykana dotąd precyzja i bezpośrednia kontrola nad nartami. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - czuje się wtedy najbardziej komfort szerokiej i długiej narty. Najbardziej sportowa ze wszystkich nart all mountain w historii!

Seria Deacon

Deacon – to najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL zapoczątkowana w sezonie. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą łatwą regulację środka ciężkości - jest to bardzo przydatne, gdyż w zależności od warunków śniegowych i naszych przyzwyczajeń możemy je swobodnie regulować.

Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Montaż wiązań na życzenie gratis !!


gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

120215
1 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
120215
UPC
120215

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło