close

More info

Narty VOLKL Racetiger SL R Jr + Płyta + Wiązania Marker Xcell 12 2019

Rocker: Tip Rocker
Powered by Titanium
Full Sidewall / easy tuning
Base: P-Tex 4500
Multilayer Woodcore 50/50
Poziom narciarza: Średniozaawansowany, Zaawansowany

Taliowanie:  110-65-91 (124,131,138) | 113-65-95 (145, 150)

DŁUGOŚĆ124 cm131 cm138 cm145 cm150 cm
PROMIEŃ12,7 m11,2 m13,3 m15,6 m17,9 m

Najwyższy model nart juniorskich zawodniczych!

Pełna specyfikacja w katalogu: https://issuu.com/kmsport_pl/docs/catalog-volkl-racing-program-2018-2

W zestawie mocne wiązania Marker xCell 12! Nie zwykłe Race!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja 24-miesiące.

 

Charakterystka: 

Narty dla juniorów, którzy nie są jeszcze gotowi do jazdy na modelach przeznaczonych dla dorosłych. Model Racetiger Jr. dostępny w wersji z płytą Jr Race Plate (138, 145,150) oraz Flat with Lifter (124,131) . Nie jest to rekreacyjna narta dla dzieci, a sportowa maszyna dla małych wymiataczy. Konstrukcja narty oparta jest o wzmocnienie listwą tytanową Powered by Titanium oraz wielowarstwowy rdzeń drewniany Multilayer Woodcore 50/50. Narta o profilu ułatwiającym jazdę z delikatnym podgięciem Tip Rocker, przypadnie do gustu juniorom ze sportowymi ambicjami. Bardzo przyjemne, miękkie narty przeznaczone do towarzyszenia dzieciom w ich pierwszych szlifach na stoku jak również do ścigania się z rówieśnikami.

Firma Volkl, przy projektowaniu nart dla dzieci i młodzieży stosuje te same zasady jak przy konstruowaniu nart dla dorosłych. Dowodem na tak poważne podejście jest stosowanie w modelach juniorskich tych samych, najnowszych technologii - modele juniorskie nart VOLKL posiadają Rockera. Te narty są lekkie, stabilne, łatwe w prowadzeniu, a przede wszystkim bezpieczne. Przyczynia się to do jeszcze łatwiejszej i przyjemniejszej nauki jazdy na nartach.

 

Narty, snowboard, odzież sportowa - wszystko związane z marką Völkl jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech. Marka traktuje sentencje "Made in Germany", jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla wszystkich klientów.

 

Narty są fabrycznie zafoliowane. 

 

Reviews

Write a review

Narty VOLKL Racetiger SL R Jr + Płyta + Wiązania Marker Xcell 12 2019

Narty VOLKL Racetiger SL R Jr + Płyta + Wiązania Marker Xcell 12 2019

Jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku specjalnie dla najmłodszych. Konstruktorzy z Völkla, całą swoją duszę umieścili w nartkach, które stworzyli dla dzieci. Zapewnili tym samym, to co najważniejsze na stoku: bezpieczeństwo i szybkie postępy w nauce jazdy, w czasie radosnej zabawy na śniegu razem z rodzicami.

6 other products in the same category: