• Produkt niedostępny
Wiązania snowboardowe SP Core ME 2024 - Grey

Wiązania snowboardowe SP Core ME 2024 - Grey

1 250,00 zł
Brutto

Wiązania SP Core to uniwersalne wiązania dla snowboardzistów, którzy chcą jeździć w backcountry, w parku i na stoku. Oprócz klasycznych funkcji, tegoroczny model jest wyposażony w nową tylną część, która zapewnia jeszcze płynniejsze wsiadanie z tyłu i zoptymalizowane ugięcie dla lepszej obsługi przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

Rozmiar
Ilość Produkt niedostępny

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Wiązania SP Core ME 2024

Charakterystyka:

Płyta bazowa sLab to sztywna, lekka aluminiowa płyta bazowa z amortyzacją pochłaniającą uderzenia typu G-cell jako wkładką. Ergo x highback to asymetryczny, średnio sztywny highback wykonany z lekkiego materiału. Asymetryczna konstrukcja zapewnia bardziej bezpośrednie przejście na desce i większe wsparcie w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Super lekki pasek na kostkę Ultralight 3D zapewnia dobre zapięcie i wystarczające wsparcie przy wyższych prędkościach.

Wkładka EVA tłumi drgania i pochłania wibracje, co zapewnia bardziej zrelaksowaną jazdę. Dzięki temu odczuwalne jest mniejsze zmęczenie i większy komfort. Wszystkie wiązania SP korzystają z systemu Fastec. System polega na tylnym wejściu z dodatkowym zapięciem na pasku na kostce. Zapewnia to szczelniejszą obudowę niż w przypadku paska Flow z Fusion. Wiązanie wyposażone jest w standardowy dysk 4X4, który współpracuje ze zwykłymi wkładkami. Nie jest kompatybilny z systemem kanałów.

Знімок екрана 2023-08-31 153425.png

Technologie: 

-podstawa: sLAB jest wykonana z aluminium

-wyściełana EVA wyściółka, skuteczna ochrona na nierównej powierzchni i podczas ewentualnych twardszych upadków

-łyżki Ergo Highback z niesymetrycznym kształtem zapewniają lepszą reakcję i ergonomiczny fit, dźwigienki można zgiąć

-strapy F2 z kształtowaniem 3D zapewniają maksimum komfortu podczas jazdy

-ultralekki pasek na kostkę

-uchylana stopka dla wygodnego nasuwanie na stoku, bez kłopotliwe zapięcie za pomocą jednej ręki

SP BINDINGS- wiązania snowboardowe z odchylaną łyżką

SP Bindings to firma zajmująca się produkcją wiązań snowboardowych z systemem szybkiego zapinania i odpinania o nazwie FASTEC. Zasada działania tego systemu jest bardzo prosta i polega na odchyleniu łyżki (highbacka) do pozycji poziomej co powoduje automatyczne poluzowanie górnego paska. Następnie po wsunięciu buta do wiązania podnosimy łyżkę do pozycji wyjściowej z zatrzaśnięciem blokady. W ciągu kilku sekund możemy zapiąć i odpiąć wiązania. Tego typu wiązania są szczególnie popularne wśród osób które zaczynają swoją przygodę ze snowboardem oraz wśród osób jeżdżących po przygotowanych trasach, które nie chcą tracić czasu na zapinanie sprzętu po wjechaniu wyciągiem na szczyt.

4028017338028

Opis

Płeć
Męskie
Flex
Średni

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło