• Wyprzedaż!
  • -170,00 zł
  • Nowy
Wiązania snowboardowe Flow Fenix Black

Wiązania snowboardowe Flow Fenix Black

1 149,00 zł
979,00 zł Zapisz 170,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 769,99 zł

Miękkie, bardzo lekkie i elastyczne wiązania ze stabilną podstawą i wybaczające błędy dla średnio-zaawansowanych riderów którzy chcą szybko i skutecznie zrobić progres w jeździe na trasach oraz w trikach freestylowych w parku.

fenix plus 6-5-5.png

Rozmiar
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Wiązania Flow Fenix

Parametry:

TYP: ALL-MOUNTAIN/FREESTYLE

RESPONSYWNOŚĆ: 6/10

SZTYWNOŚĆ PALCE-PIĘTA: 5/10

SZTYWNOŚĆ BOCZNA: 5/10

Charakterystyka Fenix:

Wiązania Flow Fenix Black 2022 to wiązania snowboardowe zbudowane z asymetrycznej płyty podstawowej z serii AXIS zaprojektowanej do przenoszenia energii bezpośrednio na krawędzie, mają szersze dopasowanie dla większej stabilności i łatwego dostępu. Technologia Active Strap automatycznie podnosi pasek, gdy wysokie oparcie jest otwarte i aktywnie zaciska się, gdy jest zamknięte, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał dostosowywać wiązań.

Płyta z serii AXIS zaprojektowanej do przenoszenia energii bezpośrednio na krawędzie, te wiązania mają szersze dopasowanie dla większej stabilności i łatwego dostępu. Technologia Active Strap automatycznie podnosi pasek, gdy wysokie oparcie jest otwarte i aktywnie zaciska się, gdy jest zamknięte, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał dostosowywać wiązań. Ustaw, zapomnij i ruszaj w wiązaniach snowboardowych Fenix.

W nowej ofercie od Flowa znajdziemy, rewolucyjne strapy EXO-Kush i EXO-Frame zarówno w modelach Fusion, jak i Hybrid. Zbudowane przy użyciu naszych wypróbowanych i przetestowanych wzorów pasków w kształcie 3D, ale teraz przy użyciu nowych, lekkich i dopasowanych materiałów, nowe paski EXO-PowerStraps nadal są wyposażone w technologię Active Strap i nasz światowej sławy system Speed-Entry, teraz z jeszcze lepszym dopasowaniem niż kiedykolwiek oraz sztywnością.

Technologie Flow: 

PODSTAWA ROCKERED

Podstawa wiązań zaprojektowana w ten sposób aby przyśpieszyć transfer energii z nóg na deskę, bez utraty kontroli. Zminimalizowane punkty styku wiązania z deską ukierunkowują siły tam gdzie są potrzebne, podniesienie krawędzi podstawy wiązania wspiera wygięcie deski, oraz optymalizuje jej flex.

PADY - BANKBED 2,5°

Pad na całej powierzchni podstawy wykonany z amortyzującego elastomeru EVA z kantingiem 2,5° i regulacją wysunięcia przedniego panelu optymalizują dopasowanie, trzymanie i transfer energii.

LSR BUCKLE

Dzięki innowacyjnym pompkom Locking Slap Ratchet (LSR), mamy możliwość bardzo szybkiego wpięcia oraz wypięcia wiązania. Natomiast SpeedEntry oraz DualEntry bezpiecznie blokują oraz utrzymują strap.

FUSION POWER STRAP

Fusion powerstrap w kształcie 3D idealnie łączy ze sobą strefę palców ze strefą kostek. Odpowiednio ukształtowany do buta, sprawia, że śródstopie jest prawidłowo usztywnione. Gwarantuje doskonałą efektywność i zapewnia wsparcie dla nóg.

ACTIVE STRAP TECHNOLOGY

Nasz strap jeszcze nigdy nie był tak wygodny w użyciu nie poświęcając nic z doskonałej wydajności oraz pewności trzymania, z których to słyną wiązania Flow. W Active Strap Technology górny strap, podczas odchylenia łyżki, automatycznie się podnosi a podczas jej dopinania, opada. Dzięki temu szybciej i łatwiej umieścimy buty w wiązaniach.

Flow Bindings

W 1996 roku firma Flow wytyczyła własną ścieżkę w produkcji wiązań snowboardowych. Zburzyła ona status quo, o tym że  wiązanie składa się z dwóch pasków i stałego obcasa. Do dziś firma nie zmienia swojego założenia i co roku produkuje wiązania o coraz większej funkcjonalności. Flow jest liderem rynku speed entry od 2006 roku co robi ją jedną z najlepszych marek wiązań na świecie. Zawdzięcza to swoim wykwalifikowanym zespołem inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Firma wierzy, że snowboard powinien być tylko zabawą. Dlatego od samego początku tworzą oni licytacje, które ułatwiają Ci życie. Ustaw i zapomnij- o to hasło przewodnie firmy.

1 Przedmiot

Opis

Płeć
Męskie
Flex
Średni

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło