• Wyprzedaż!
  • -190,00 zł
  • Nowy
Wiązania snowboardowe Juno 2023

Wiązania snowboardowe Flow Juno 2023

949,99 zł
759,99 zł Zapisz 190,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 779,99 zł

 Juno to wybaczające błędy wiązanie dla kobiet z dodatkowymi korzyściami płynącymi z systemu Speed Entry firmy Flow, idealne dla początkujących i średniozaawansowanych riderek, którzy chcą się doskonalić, czuć się pewnie i dobrze bawić.

Rozmiar
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Wiązania Flow Juno White

ŻYWE I INSPIRUJĄCE

IDEALNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH RIDEREK, KTÓRZE CHCĄ SIĘ DOSKONALIĆ, CZUĆ SIĘ PEWNIE I DOBRZE BAWIĆ.

Parametry:

TYP: ALL-MOUNTAIN/FREESTYLE

RESPONSYWNOŚĆ: 5/10

SZTYWNOŚĆ PALCE-PIĘTA: 4/10

SZTYWNOŚĆ BOCZNA: 4/10

Charakterystyka Juno:

Juno to wybaczające błędy wiązanie dla kobiet z dodatkowymi korzyściami płynącymi z systemu Speed Entry firmy Flow, idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych riderów. Flex jest najłagodniejszy w całej linii, co oznacza, że nie czujesz się zbyt skrępowana, gdy jesteś przypięta i będzie Ci o wiele łątwiej uniknąć wywrotek, jeśli wciąż pracujesz nad kontrolą krawędzi. Kiedy będziesz gotowa na pierwsze zjazdy obok trasy lub wyruszysz do parku, dodatkowy flex ułatwi ci wykonywanie trików - amortyzacja EVA w piętach pomoże wygładzić lądowania. Juno jest wyposażona w pasek ComfortFit Fusion PowerStrap, który zapewnia niesamowite wsparcie na całej stopie, bez punktów ucisku i z o wiele mniejszym zmęczeniem. Wyposażone są również w nasze wyjątkowe zatrzaski Locking Slap Ratchets, dzięki czemu można ustawić napięcie dokładnie tak, jak się chce, zablokować je i cieszyć się szybkim wsiadaniem i wysiadaniem dzięki odchylanemu wspornikowi. Mniej kłopotów, więcej jazdy.

Technologie Flow: 

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

AXIS-SERIES

Seria AXIS to wypełnione włóknem szklanym nylonowe podstawy z rockerem oraz asymetryczną konstrukcją dla optymalnego transferu energii. Szerszy niż NX2 i Fuse dla stabilności i łatwego dostępu, ale z pozaosiowymi PowerBeams, asymetrycznymi rockercornerami i offsetowymi mocowaniami dla bezpośredniego i zrównoważonego transferu energii na deskę.

snowboard nidecker technologia COMFORTFIT

KLAMRY LOCKING SLAP RATCHET

Klamry Locking Slap Ratchet (LSR) dają Ci możliwość łatwego wpinania się do wiązań w wybrany sposób. Czy to Set-it and Forget-it SpeedEntry, czy też side-entry jak w przypadku 2-strapów, blokują się, aby zagwarantować preferowaną siłę napięcia pasków.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

COMFORT FIT

Pasek ComfortFit PowerStrap to tradycyjnie szyty pasek z rdzeniem z pianki dla idealnego połączenia kontroli i komfortu.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

ŁYŻKA ASYM UNIBACK AXIS

Jednoczęściowy Asymmetrical Axis UniBack to średnio sztywny hiback z wypełnionego szkłem nylonu, ukształtowany tak, aby idealnie pasował do konturu buta i cantingu, ma wspierający kręgosłup z bardziej wyrozumiałym flexem bocznym dla świetnego połączenia jazdy all-mountain i freestyle.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

ZAPIĘCIE FUSION

Jednoczęściowe PowerStrapy Fusion mają profil 3D dla świetnego dopasowania i obejmują większą powierzchnię stopy dla większego komfortu i kontroli. Maksymalna łatwość użytkowania i łatwość zakładania Easy-Entry lub Set-it and Forget-It.

Flow Bindings

W 1996 roku firma Flow wytyczyła własną ścieżkę w produkcji wiązań snowboardowych. Zburzyła ona status quo, o tym że  wiązanie składa się z dwóch pasków i stałego obcasa. Do dziś firma nie zmienia swojego założenia i co roku produkuje wiązania o coraz większej funkcjonalności. Flow jest liderem rynku speed entry od 2006 roku co robi ją jedną z najlepszych marek wiązań na świecie. Zawdzięcza to swoim wykwalifikowanym zespołem inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Firma wierzy, że snowboard powinien być tylko zabawą. Dlatego od samego początku tworzą oni licytacje, które ułatwiają Ci życie. Ustaw i zapomnij- o to hasło przewodnie firmy.

1 Przedmiot

Opis

Płeć
Damskie
Flex
Średni

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło