• Wyprzedaż!
  • -150,00 zł
Wiązania snowboardowe Nidecker Prime Black

Wiązania snowboardowe Nidecker Prime Black

749,00 zł
599,00 zł Zapisz 150,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 599,00 zł

Nidecker Prime to w pełni specjalistyczne wiązanie dla młodszych riderów, które zapewnia wysoką wydajność w mniejszym rozmiarze. Nylonowa płytka bazowa i hiback mają ten sam asymetryczny kształt, co nasze wiązania dla dorosłych, co gwarantuje doskonałe dopasowanie – zwłaszcza z dopasowanymi butami Nidecker.

Wiązania snowboardowe Nidecker Prime

Rozmiar
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Wiązania Nidecker Prime Black

ASYMETRYCZNY FLEX, PRAWDZIWY KOMFORT I DOSKONAŁE OSIĄGI

IDEALNE DLA RIDERÓW, KTÓRZY CHCĄ PRZENIEŚĆ SWOJE OSIĄGI I OCZEKIWANIA NA WYŻSZY POZIOM.

Parametry:

TYP: ALL-MOUNTAIN/FREESTYLE

RESPONSYWNOŚĆ: 6/10

SZTYWNOŚĆ PALCE-PIĘTA: 5/10

SZTYWNOŚĆ BOCZNA: 4/10

Charakterystyka:

Nidecker Prime to w pełni specjalistyczne wiązanie dla młodszych riderów, które zapewnia wysoką wydajność w mniejszym rozmiarze. Nylonowa płytka bazowa i hiback mają ten sam asymetryczny kształt, co nasze wiązania dla dorosłych, co gwarantuje doskonałe dopasowanie – zwłaszcza z dopasowanymi butami Nidecker. Jest to lekka rama z odpowiednim flexem dla mniejszych riderów, zachęcająca ich do zabawy na szlakach i podnoszenia swoich umiejętności w parku. Amortyzacja EVA na pięcie pomoże im amortyzować ciężkie lądowania. Paski na kostkę i palce Prime rozciągają się idealnie wokół buta, wykorzystując pomysłowy wzór na zawiasach o nazwie AuxTech®, podczas gdy odporne na bomby Proton-Ratchets wytrzymają wszelkie nadużycia podczas pełnego sezonu na stoku! Wszystko, co musisz teraz zrobić, to założyć Prime!

Technologie Nidecker: 

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

AXIS N1-SERIES BASEPLATEU

Używając płyty bazowej Flow Axis-Series jako podstawy, zaprojekowano wiązania Nidecker, aby idealnie pasowały do butów tej marki z zastosowaniem połączenia FlowFit. Seria AXIS to wypełnione włóknem szklanym płyty bazowe o asymetrycznej konstrukcji zapewniającej optymalny transfer energii.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

EXOFRAME

Pasek na kostkę ExoFrame jest wykonany z wtryskiwanego TPU z tym samym wzorem 3D jak Hexo Toecap, który idealnie dopasowuje się do buta. Kostka ExoSpine jest zawieszona na pasku ExoFrame, aby zablokować buta dla niezrównanego komfortu i wydajności.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

PASEK HEXO TOECAP

Pasek Hexo Toecap wyposażony jest w AuxTech®; trójwymiarowy, odchylany kształt Auxetic, zapewniający najwyższy poziom komfortu.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

KLAMRY AXION-RATCHETS

Oparty na wypróbowanym i oryginalnym projekcie, Nidecker Axion-Ratchet z aluminiową dźwignią działa gładko jak masło, abyś z łatwością mógł wejść i wyjść z pasków.

snowboard nidecker technologia baseplate axis n1

ŁYŻKA ASYM HADRON-HIGHBACK

Hadron-Hiback to asymetryczny jednoczęściowy UniBack uformowany z wytrzymałego nylonu. Zapewnia płynną równowagę między wsparciem, komfortem i doskonałym dopasowaniem do asymetrycznych cholewek butów Nidecker.

Nidecker Snowboards - Pierwsza firma snowboardowa w Europie

W 1984 roku, firma Nidecker rozpoczyna produkcję desek snowboardowych z założeniem, że będą to najlepsze deski na świecie. Jest to pierwsza firma w Europie i druga na świecie po firmie Burton. Dziś - po latach - misja nie uległa zmianie – być najlepszym w branży. Nidecker jest jedną z pierwszych marek snowboardowych, istnieje odkąd sport ten po raz pierwszy pojawił się na świecie. Jest pierwszym europejskim producentem desek snowboardowych. Firma ma 125-letnią historię tworzenia własnych produktów we własnej fabryce, wykwalifikowany zespół inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Lokalizacja fabryki w samym sercu Szwajcarii oznacza, że zespół projektowy posiada wygodny dostęp do jednych z najlepszych gór na świecie do testowania wszystkich produktów w każdych warunkach.

Od '84 roku produkty firmy zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia za ich jakość i innowacyjność w branży. Liczne czasopisma branżowe oraz organizacje sportowe na całym świecie uznały firmę Nidecker jako lidera w branży od kilku dziesięcioleci. Ostatnie nagrody jakie otrzymała firma to 2010 Lifetime Achievement Award EUROSIMA, wręczoną Henry'emu Nidecker Sr. za jego wieloletni wkład w rozwój snowboardingu, 2010 Breakthrough Brand Award za wprowadzenie na rynek marki YES Snowboard, Jones Snowboard oraz Slash by Gigi.

N.22.BNY.PRY.BK.3M
1 Przedmiot

Opis

Płeć
Juniorskie
Flex
Średni

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło