• Wyprzedaż!
  • -720,00 zł
Narty HEAD Worldcup Rebels e.SLR + PR 11 GW 2023

Narty HEAD Worldcup Rebels e.SLR + PR 11 GW 2023

2 699,00 zł
1 979,00 zł Zapisz 720,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 979,00 zł

Worldcup Rebels e.SLR to zaawansowane narty o charakterystyce slalomowej inspirowane sprzętem dla zawodników i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Są wyposażone w konstrukcję Worldcup Sandwich z pełnym drewnianym rdzeniem i metalową warstwą.

Długość [cm]
Smarowanie na gorąco
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty HEAD Worldcup Rebels e.SLR + PR 11 Grip Walk 2022/2023

Wiązania: Head PR 11 GRIP WLAK

Użytkownicy: Zaawansowany; Ekspert

Teren: Przygotowana trasa

PROMIEŃ: 11,2 @ 165

TALIOWANIE: 123 / 66 / 107 @ 165cm

WŁAŚCIWOŚCI

  • Technologia Intelligence
  • Konstrukcja Worldcup Sandwich
  • Rdzeń drewniany
  • Ultraszybki ślizg UHM C, struktura Race
  • Rebel Camber
  • Plate: LYT PR Base

Waga bez wiązania: 3990g @ Długość: 163*

*należy uwzględnić odchylenia związane z produkcją

Charakterystyka:

Head Worldcup Rebels e.SLR to zaawansowane narty slalomowe inspirowane sprzętem zawodniczym i przeznaczone dla szerokiego grona narciarzy. Są wyposażone w konstrukcję Worldcup Sandwich z pełnym drewnianym rdzeniem i metalową warstwą. Sportowe taliowanie oraz wąska szerokość 66 mm przekładają się na promień 11,5 m oferujący precyzję i dynamikę podczas jazdy krótkim skrętem. Przednią część nart wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność podczas szybkiej jazdy. Całość dopełnia system wiązań szynowych w technologii PowerRail oraz DNA udanej linii Rebels. Tak wyposażone narty gwarantują płynność podczas szybkiej jazdy — charakterystykę poszukiwaną przez dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach.

TECHNOLOGIA INTELLIGENCE

Włókna Intellifibers czyli tzw inteligentne włókna HEAD znajdują się w przedniej części nart, tuż przed wiązaniem. Są one poprowadzone pod kątem 45° w stosunku do krawędzi nart. Ich działanie polega na przemianie energii tworzącej się przy ugięciu narty w impulsy, które powodują usztywnienie przodów nart. Zarówno sprężystość jak i sztywność poprzeczna nart, powstała dzięki temu powoduje, że nart te jada doskonale. Włókna, które są pod kątem 45 stopni zasilone energią powstałą przy ugięciu nart, „wciskają” ich krawędź jeszcze mocniej w śnieg podczas łuku. Im większa prędkość tym narty Head i.SLR stają się jeszcze bardziej sztywne.

INTELLIGENCE CHIP – to DODATKOWY ZASTRZYK, technologia, która nie tylko odzyskuje energię powstająca we włóknach ale potrafi ją również kumulować w chip-ie. Jest ona ponownie wyzwalana tylko wtedy gdy jest to konieczne i poprawia w ten sposób właściwości jezdne nart wtedy kiedy jest taka potrzeba. 

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CONSTRUCTION

Ta konstrukcja to typowa „kanapka”. Połączenie drewna a z Titanalem + laminat. Rdzeń drewniany wykonany jest z selekcjonowanych gatunków drewna i odpowiada za sprężystość nart. Dodatkowe usztywnienie daje natomiast Titanal. Wszystko połącząne jest odpowiednim laminatem, który na górnych krawędziach tych nart jest zaokrąglony. Ma to wpływ na dłuższą żywotność tych nart i mniejszą podatność na uszkodzenia. 

313360
1 Przedmioty

Specyficzne kody

UPC
313362

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło