• Wyprzedaż!
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2024 + Marker vMotion

Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2024 + Marker vMotion

4 000,00 zł
Brutto

Narty Volkl SC YELLOW to pierwszy wybór dla ambitnych, wysportowanych narciarzy, którzy pokonują szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością! 

Długość [cm]
Wiązania
Ilość Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty VOLKL Racetiger SC Yellow 2024

Wiązania : vMotion3 Marker - do wyboru 10, 11, 12 
Technologie :  Powered by Steel, Full Power Grip, 3D.Glass, Zebra Base
Rdzeń drewniany: Full Sensor Wood Core, Full Sidewall, Tip Rocker, P-Tex 2100 

Charakterystyka:

Narty VOLKL SC to druga najwyższa w hierachii narta slalomowa firmy VOLKL, zaraz po SL. Jest to narta bardzo dynamiczna, dedykowana bardzo dobrym i zaawansowanym narciarzom, jednak wciaż łatwa w prowadzeniu i kontroli! Dzięki zaawansowanej konstrukcji sidewall, z drewnianym rdzeniem narty są lższejsze i przyjmniejsze w jeździe.

VOLKL SC to nowe wcielenie znanej od lat raceowej linii Racetiger. SC to z pewnością doskonałe narty na trasę, pozwalające na bardzo dynamiczną jazdę, ale również na spokojnieszą w zależności od tego ile wysiłku włożymy w jazdę. Wszystko zależy od nas. Przeznaczone głównie do jazdy krótkimi skrętami, najlepiej na trasy przygotowane chociaż równie dobrze sprawdzają się gdy spadnie dodatkowo trochę świeżego śniegu.

Sprawdzona konstrukcja Sidewall ułatwia sterowanie i dodaje zwinności w każdych warunkach. Nowy model nart stał się stabilniejszy bez utraty swojej dynamiki. Dodatkowe wytłumienie drgań w zakresie 360° dodaje wrażenia, że narty wręcz kleją się do śniegu!

Ślizg - Zebra Base

Od sezonu 2023 modele nart z serii Racetiger posiadają nową strukturę ślizgu tzw. Zebra Base - stosowaną wcześniej tylko w nartach zawodniczych. Zebra to bardziej agresywna struktura, która zapewnia najlepszą możliwą precyzję i charakterystykę sterowania nart.

Technologia 3D Glass

3D.GLASS to najnowsza technologia marki Völkl przyczyniająca się do dalszego rozwoju wyczynowości nart.

Zwiększa ogólną wydajność sprzętu narciarskiego i stabilność nawet w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu do klasycznych konstrukcji, trójwymiarowe włókno szklane i wielość tych warstw w strefie wiązania skutkuje zwiększoną przyczepnością krawędzi i bardziej wyraźnym zachowanie odbicia podczas skrętów.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

 

Pierwszy wybór dla ambitnych, wysportowanych slalomistów, którzy pokonują szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością!

Nowe wiązania vMotion z funkcją Grip Walk! Bardzo przyjazne, all roundowe narty na trasę, przeznaczone do jazdy dłuższymi, łagodnymi skrętami. Bardzo lekkie narty w konstrukcji sandwich. Drewniany, sprężysty rdzeń wzmocniony warstwą stali, sidewall na całej długości i profil Tip Rocker dają narciarzom ważne korzyści - łatwość wejścia w skręt i stabilność przy większych prędkościach.

Seria Racetiger  

Linia Racetiger to owoc współpracy z najlepszymi zawodnikami świata, to żywa legenda stoków narciarskich! W nartach linii Racetiger znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne: Full Sensor Woodcore, system wiązań Motion. To wszystko sprawia, że musisz je mieć! Dedykowane bardzo dobrze jeżdżącym narciarzom lubiących szybką i dynamiczną jazdę. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Wiązania Marker vMotion3

Nowe wiązania vMotion 3 dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbicu, ale co ważniejsze, nowa konstrukacja płyty daje nam pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Można na nich jeździć cały dzień, nie męcząc się.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą dowoloną regulację pozycji buta - przód oraz tył. Tym samym można dokonać również regulacji środka ciężkości.

Firma VOLKL

Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcję z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart.

System Grip Walk

Innowacyjny system w butach narciarskich ułatwiający chodzenie stosowany przez większość producentów w nowych nartach. Dzięki niemu przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją jest dużo łatwiejsze. Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

gripwalk_logo.jpg


Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

V2310008.000

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło