• Obecnie brak na stanie
Narty Volkl Racetiger SL 2023/2024 + wiązania Marker rMotion 3 12 GW

Narty Volkl Racetiger SL 2024 + wiązania Marker rMotion 3 12 GW

4 900,00 zł
Brutto

Nowy Racetiger SL!  Tygrys w nowej odsłonie. Najważniejsze zmiany dotyczą szaty graficznej, geometrii narty oraz systemu Tailored Carbon Tips, który ma zadanie zwiększyć precyzję pracy dziobów. Płynną i stabilną jazdę zapewnia nowa technologia R Motion 3 GW.

Długość [cm]
Smarowanie na gorąco
Ilość Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty Volkl Racetiger SL 2024 - Nowa konstrukcja

+ wiązania Marker rMotion 3 12.0 GW Grip Walk

NOWA KONSTRUKCJA NART, NOWE WĘŻSZE TALIOWANIE, NOWA SZYNA NART

Talia: 127-67-102 dla 165cm

Promień skrętu: 10.2m/150cm 11/155cm 11.8m/160cm, 12.6m/165cm 13.4m/170cm

Rdzeń: Drewniany - MultiLayer Woodcore 

TECHNOLOGIE

• Tailored Carbon Tips

• Multilayer Woodcore

• 3D.Glass

• Full Titanal

• Full Sidewall

• Base: P-Tex 4504

• Base structure: Zebra structure

• Plate System: rMotion 3

Charakterystyka nart VOLKL SL 

Narty VOLKL Racetiger SL to najwyższa klasa nart slalomowych od długich lat. Każda edycja tej narty to triumf wspólnej pracy inżynierów i zawodników alpejskich przez długie lata. 

Firma Voelkl na sezon 2023 po kilku latach wprowadza kilka zmian w swojej głównej narcie slalomowej. Przede wszystkim co jest widoczne na pierwszy rzut oka to znika ciężarek "UVO" z czubów nart. Nie jest zmiana bez powodu, a za sprawą nowej konstrukcji nart "Zebra Structure" oraz "Tailored Carbon Tips", która jest wzmocniona na przodach włóknami karbonowymi, dzięki czemu narta dużo lepiej radzi sobie z drganiami niż jej poprzedniczka. Również jest to redukcja wagi nart, która sprawi, że narta będzie łatwiejsza i szybsza w wprowadzeniu. 

Zebra Structure 

Bardzo wyraźna i głęboka struktura oferująca najlepszą z możliwych precyzję  i łatwość skręcania dostępna teraz dla wszystkich naszych nart przeznaczonych na przygotowane trasy.

Multilayer Woodcore

RDZEŃ WIELOWARSTWOWY Połączenie lekkiego drewna topoli z twardszym i cięższym drewnem bukowym zapewnia doskonałą proporcję pomiędzy wagą a sprężystością. Twardsze drewno skoncentrowane jest w miejscach, gdzie potrzebne jest największe przenoszenie mocy np. w okolicach wiązań oraz wzdłuż ścianki bocznej.

Tailored Fibre Placement

Najnowszą technologią Völkl jest Tailored Fibre Placement, czyli precyzyjne ułożenie karbonu w rdzeniu nart – nie jest to jednorodny arkusz karbonu, lecz siatka indywidualnych strun włókien węglowych. Charakter narty, w tej technologii można precyzyjnie (co do milimetra) zdefiniować, uzbrajając konstrukcję we włókno węglowe tam, gdzie oczekiwał tego konstruktor nart. Największa ich koncentracja to dziób i piętka – czyli strefy, od których zależy dynamika i precyzja nart. Marzenie o prestiżowych, lekkich i przyjemnych nartach jest już możliwe do zrealizowania!

Nowa system mocowania wiązań Marker rMotion 3

Wyjątkowy system wiązanie/płyta - powstał dla naszych nowych nart z grupy ON PISTE

  • Płynna i stabilna jazda przy umiarkowanej prędkości
  • Krótsze skręty przy użyciu mniejszej siły zachowując wysoką prędkość
rMotion3.png
Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą łatwą regulację środka ciężkości - jest to bardzo przydatne, gdyż w zależności od warunków śniegowych i naszych przyzwyczajeń możemy je swobodnie regulować.
Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Montaż wiązań na życzenie gratis !!

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

122031

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło