• -1 201,00 zł
NARTY HEAD SUPERSHAPE E-SPEED + PRD12 2022

NARTY HEAD SUPERSHAPE E-SPEED + PRD12 2022

3 400,00 zł
2 199,00 zł Zapisz 1 201,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 199,00 zł

Narty HEAD Supershape e-Speed to bardzo szybkie narty z grupy Performace do jazdy krótkim skrętem. Narty skierowane dla dynamicznie jeżdżących narciarzy. Head od lat zdobywa pierwsze miejsca na mistrzostwach świata w slalomie, dlatego spodziewaj się najlepszych nart na rynku! Stosowane technologie zostały sprawdzone przez najlepszych zawodników i potwierdzone licznymi medalami!

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

NARTY HEAD SUPERSHAPE E.SPEED 2022 + wiązania PRD12 !!

Wiązania: HEAD PR 12 GW BRAKE 85[F]

Użytkownicy: Zaawansowany; Ekspert

Teren: Przygotowana trasa

Rocker: Speed Rocker

Technologie: 

 • EMC
 • ERA 3.0 S
 • Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap
 • Rdzeń drewniany
 • Ślizg UHMC, struktura Race RD
 • Speed Rocker
 • Plate: Superflex PR Base high

Waga bez wiązania: 4380g @ Długość: 170 - należy uwzględnić odchylenia związane z produkcją

Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap

Płyta: Multiflex PR

DŁUGOŚĆ DZIÓB ŚRODEK PIĘTKA PROMIEŃ
156 122 68 104 11,7
163 122 68 104 12,7
170 122 68 104 14,0
177 122 69 104 15,3
184 122 69 104 16,6

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.  

Charakterystyka:

Do produkcji tego modelu wykorzystano technologię EMC. Energy Managment Circiut to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi – w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energię kinetyczną w energię elektryczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

Najwęższy ślad HEAD Speed nieco mniejszy niż w modelu Magnum rocker daje mniejszą strefę komfortu, ale rekompensuje to większymi osiągami. Harmonijne połączenie szybkości i łatwości zapanowania nad nartą pozwalają jeździć maksymalnie szybko. Dodatkowo wiązania PRD 12 z diagonalnym tyłem zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

SPECYFIKACJA NART HEAD SUPERSHAPE E-SPEED:

 • ERA 3.0S - technologia ERA3.0 w wersji SPORT
 • RACE-owe wykończenie ślizgu (UHM C)
 • Technologia wywodząca się z zawodniczych nart World Cup Rebels – najlepszy i najszybszy ślizg stosowany w nartach Head oraz zawodnicza struktura wykończenia ślizgu – będziesz szybki jak nigdy !!!
 • EMC
 • Speed Rocker - uniesienie przedniej części narty, które zmienia się w zależności od modelu i przeznaczenia nart SupersShape od najkrótszego w nartach i.Speed do najdłuższego w nartach i.Titan – pojedziesz w każdym terenie !!!
 • Worldcup Sandwich Cap Konstruction / Graphene
 • Płyta: łącząca narty z linii Supershape z wiązaniami PRD 12 na szynie z płynną regulacją wiązań

WYDAJNA MOC - SUPERSHAPE SPEED

Narty te mają konstrukcję rdzenia ze znacznie masywniejszym Woodcorem. Ze względu na lekkość powłoki GRAPHENE, było możliwe użycie znacznie grubszej i szerszej warstwy aluminium, która obejmuje całość narty, co zapewnienia lepszą reakcję i pozwala na wyczynową jazdę.

RÓWNOWAGA - SUPERSHAPE SPEED

Z GRAPHENE umieszczonym w centrum narty udało nam się zmniejszyć wysokość środkowej części i przesunąć więcej materiału w Tip oraz Tail umożliwiając jazdę na nartach z prawdziwie zharmonizowanym rozkładem flexu. Pozwala to na łatwiejsze zaangażowanie i szybsze zmiany od krawędzi do krawędzi.

KONTROLA - SUPERSHAPE SPEED

Dzięki grubszemu nosowi i ogonie narty możliwe było zaprojektowanie konkretnych geometrii w ramach jednego modelu. Daje to narciarzowi natychmiastową aktywną krawędź, narty są w stałym w kontakcie z terenem bez względu na kąt nachylenia.

Dodatkowym atutem są również wiązania PRD 12 GW BRAKE 85[F], wzmacniające potencjał jazdy bez potrzeby wysiłku, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo.


Technologie:

 • ERA 3.0S - sportowa wersja technologii ERA3.0
 • Ślizg UHM C, struktura Race 
  najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury
 • Technologia EMC - energy managment circiut – system, który w trakcie jazdy redukuje negatywne wibracje zwiększając stabilność nart. Całość działa na podobnej zasadzie do Kers’a – z tą róźnicą, że pozyskaną energię kinetyczną wykorzystujemy do redukcji wibracji dzięki czemu znacznie poprawiamy stabilność podczas jazdy.
 • Speed Rocker - lekkie podniesienie dziobów nart i klasyczny camber pod butem, to świetne osiągi i łatwa inicjacja skrętu w każdym śniegu. Konstrukcja 10% rocker i 90% camber to idealne połączenie aby osiągnąć dynamiczną nartę race'ową z nadwyzczajną zwinnością. Speed Rocker w nartach HEAD to reweleacyjne rozwiązanie.
 • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
 • Płyta TriFlex Kompatybilne z płytą Triflex w nartach linii Supershape.

Prawdziwy must-have nadchodzącej zimy w najkorzystniejszej cenie na rynku. 

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Montaż wiązań na życzenie gratis.

313329
1 Przedmiot

Specyficzne kody

EAN13
724794343258

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło