Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. 
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Więcej informacji

Narty Fischer RC ONE 72 Multiflex 2020

Wiązania: Fischer RSX12 Grip Walk Powerrail Brake 85

Talia: 119-72-102

Zmienny promień skrętu : 16m/170cm

Waga: 2150g/170cm

Zaawansowanie: 9-10/10

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Pewność zakupu oryginalnego produktu! 

Charakterystyka:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nową linię nart dla narciarzy którzy uwielbiają jeździć na krawędzi szybko i agresywnie tak jak to tylko możliwe. 0.8mm Titanal zapewnia stabilność a w połączeniu z technologią Turn Zone oraz geometrią Triple Radius inicjacja skrętu przebiega błyskawicznie.

Turn Zone zapewnia całej lini nart RC ONE płynność jazdy oraz mniejsze wibracje.

Turn Zone czyli narty na dziobach jak i w tylniej części są specjalnie wyprofilowane i w połączeniu z nowym opatentowanym przez firmę Fischer laminatem o nazwie BAFATEX® zapewnia że narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie co pozwala na płynniejszą jazdę i szybkie wejście na krawędz. Dzięki temu narta będzie prowadziła się jak po szynie a Twoja pasja do narciarstwa będzie jeszcze większa. Kolekcja RC ONE wyposażona jest również doskonale znaną geometrię z modeli The Curv , Triple Radius potrójny promień skrętu który sprawia że modele nart RC ONE są szczególnie wszechstronne i szybko reagują w skręcie dzięki czemu zawsze masz kontrolę na nartą.Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo przy zjazdach z dużą prędkością na twardych stokach.

Technologie Fischer:

Sandwich Sidewall Fischer Narty

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

Bafatex

BAFATEX

Nowo wprowadzony przez Fischer'a materiał do konstrukcji nart. Niesamowity stosunek wytrzymałości do wag

Air Carbon TI 0.8

Air Carbon TI 0.8

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda.

On piste Rocker

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Triple Radius

TRIPLE RADIUS

Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.

Turn Zone

TURN ZONE

Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.

Opinie

Oceń 
2019-09-01

Wszechtronne

Narty dla każdego i na każde warunki, przy tym bardzo dynamiczne!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Narty Fischer RC ONE 72 Multiflex 2020 + RSX12

  Narty Fischer RC ONE 72 Multiflex 2020 + RSX12

  Fischer RC ONE 72 multiflex to narty z najnowszej grupy RC ONE Fischer’a. Niezwykle łatwa inicjacja skrętu, szybkość i nieprawdopodobna wszechstronność modelu wprowadzają narciarstwo w inny wymiar. Wszystko za sprawą połączenia kilku technologii: Bafatex, Turn Zone i Triple Radius System. Narty te bez trudu sprostają wyzwaniom różnych tras. Dzięki zwrotności i zwinności.

  2 innych produktów w tej samej kategorii: