• Wyprzedaż!
  • -1 600,00 zł

Narty Dynastar Speed Zone Ti 16 + NX 12 Konect Grip Walk

3 300,00 zł
1 700,00 zł Zapisz 1 600,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 700,00 zł

Dynastar Speed Zone Ti 16 to połączenie precyzji kalibru mistrzostw świata z łatwością kontroli narty, dzięki czemu zapewniają bardzo przyjemną i komfortową jazdę na krawędziach oraz bardzo silne trzymanie krawędzi.

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Narty Dynastar Speed Zone Ti 16 + wiązania NX 12 Connect Grip Walk

Super narty slalomowe dla mocnego narciarza! Narta mocna i dynamiczna.

Wiązania: NX 12 Connect Grip walk

Talia: 121-67-105

Promień skrętu : 12m/ 163cm

Narciarze: średnio oraz zaawansowany

Waga: 4.4kg/para

Rdzeń: woodcore

Rocker: Tip Rocker

Konstrukcja: sandwich

Technologie: 100% Carbon Fibre, Sandwich, Tip Rocker, Fibro Metal, Titanal, Powerdrive Inside

Charakterystyka:

Narty Dynastar Speed Zone Ti 16

Zakorzenione w technologii zawodniczej, stworzone na twarde warunki śniegowe, całkiem nowe SPEED ZONE TI 16, dostarczają zupełnie nowy poziom precyzji, komfortu oraz techniki narciarzom ekspertom. Wyposażone w najnowsze technologie - aktywne zawieszenie Powerdrive, pracując jak podwozie w samochodzie wyścigowym, tłumiąc drgania, absorbując zmiany terenu, uwalniając przyspieszenie, płynną, dynamiczną energię, przełomowe trzymanie krawędzi, zachowując tradycyjną siłę odbicia oraz perfekcyjne wycinanie czystych łuków. 100% na trasy. 

Konstrukcja nart:

Sandwich Pełny rdzeń drewniany, włókno szklane oraz metalowy laminat, wraz ze ścianami bocznymi na całej długości dla optymalnego czucia na sniegu, równowagi, precyzji, energii i stabilności Tip Rocker Zaprojektowane z tradycyjnym camberem oraz z krótkim rockerem na dziobach nart. Camber zapewnia zwiększoną energię, amortyzację wstrząsów oraz trzymanie krawędzi, a rocker na dziobach nart pozwala na łatwiejsze skręty, natychmiastowe przejście z krawędzi na krawędź, oraz trzymanie krawędzi na całej długości w skręcie.

Tip Rocker

Tip Rocker Zaprojektowane z tradycyjnym camberem oraz z krótkim rockerem na dziobach nart. Camber zapewnia zwiększoną energię, amortyzację wstrząsów oraz trzymanie krawędzi, a rocker na dziobach nart pozwala na łatwiejsze skręty, natychmiastowe przejście z krawędzi na krawędź, oraz trzymanie krawędzi na całej długości w skręcie.
1 Przedmioty

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło