• -20%
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Deska snowboardowa CAPITA Jess Kimura Mini 2024

Deska snowboardowa CAPITA Jess Kimura Mini 2024

1 099,00 zł
879,20 zł Zniżka 20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 824,25 zł

Mniejsza wersja słynnego promodelu jednej z najlepszych riderek - Jess Kimury. Stanowi pomost między dziewczynką a kobietą. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko wzniosło się na wyższy poziom techniki jazdy, to na pewno pomożesz mu gdy będzie mieć sprzęt najwyższej klasy.

kids snowboard capita jess kimura mini

Długość [cm]
Ilość Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Deska snowboardowa Jess Kimura mini 2024

Rider Type: RESORT + PARK

Flex: TWIN 

Camber Type: PARK MINI PROFILE

jess kimura mini snowboard profile

Rozmiar i specyfikacja

LENGTH EFFECTIVE
EDGE (MM)
WAIST NOSE/TAIL SIDECUT MAX STANCE
(cm/iNCHES)
SUGGESTED WEIGHT
(LBS/KG)
120 929 22.5 26.1 / 26.1 5.6 50.0 / 19.7 55-70 / 25-32
125 958 22.9 26.6 / 26.6 5.9 50.0 / 19.7 60-75 / 27-34
130 1001 23.3 27.2 / 27.2 6.2 52.0 / 20.5 65-80 / 29-36
135 1083 23.7 27.6 / 27.6 6.5 54.0 / 21.3 70-85 / 32-39

Styl jazdy

Mikro wersja pro modelu deski Jess Kimury stworzona jest dla młodych adeptek snowboardowego freestyle’u, to model bardzo liberalny – wybaczający błędy i sprzyjający szybkiemu progresowi na stoku.

Charakterystyka modelu

Bycie juniorką jest super - otrzymujesz deskę która wygląda jak dorosły model jednego z najbardziej progresywnych riderów na tej planecie. Oczywiście deska snowboardowa Jess kimura Mini to klasyczny twin tip o profilu Freedom Mini łączącym płaski odcinek między wiązaniami i długi rocker pod stopami.

Warto wspomnieć, że deska została wyprodukowana przy użyciu nowej żywicy, która ma bio-zawartość 60% odnawialnych surowców rolnych.

Micro-Glass Magic Bean Resin jest produkowany bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. W produkcji ma niską temperaturę wymagającą wysokiej wydajności. Jest sprężysty, potężny i wyjątkowo trwały. Żywica Magic Bean daje znacznie silniejsze i sztywniejsze właściwości, co pozwala na zmniejszenie grubość rdzenia. Celem producenta jest zaoszczędzenie masy rdzenia drewna poprzez zwiększenie ilości żywicy. Oznacza to uzyskanie lżejszej deski, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

Flex deski Capita Jess Kimura Mini

Model ten jest propozycją o niskim flexie dopasowanym do umiejętności i możliwości młodych adeptów snowboardu. Producent deklaruje sztywność modelu jako 3.

Budowa modelu Capita Jess Kimura Mini

Deska snowboardowa Capita Jess Kimura Mini posiada rdzeń FSC Certifited Select Core – to bardzo lekki topolowy rdzeń o dużej wytrzymałości i sprężystości. Model ten został pokryty optymalna mieszanka włókna szklanego czyli 626g na m2 z włókna szklanego dwuosiowo umieszczonego zarówno w podstawie i górnej warstwie rdzenia. Każda warstwa włókna laminowana jest pod kątem 0 i 90 stopni w celu zwiększenia energii i wytrzymałości. Jess Kimura Mini została wyposażona w ślizg typu http Extruded Base, to baza o zmienionym składzie molekularnym, który umożliwia żywsze opcje graficzne zachowujący przy tym niskie koszty utrzymania i korzyści techniczne.

Snowboard dziecięcy CAPiTA Jess Kimura Mini

Dziecięca deska snowboardowa CAPiTA Jess Kimura Mini

Młodsza siostra w tym sezonie może mieć to samo co starsza, czyli promodel Jess Kimury! Czy może być coś lepszego niż połączenie różu, błyskawic, konia i kota? Chyba nie! 45-stopniowe szkło Micro Glass, które zapewnia bardziej trwałą, a jednocześnie lekką deskę, pozwalając dzieciom na frajdę na fajnych przeszkodach, takich jak skocznie w parku, muldy, boxy i każdy teren na freestyle. Sprężysta i miękka deska zaprojektowana z lekkim odwróconym camberem jest wszystkim, czego można oczekiwać od CAPiTY w uproszczonej, pomniejszonej formie.

W tym roku Jess Kimura Mini zyskała nowy, lżejszy i bardziej energetyczny rdzeń FSC® CERTIFIED SELECT 2.0 CORE™.

RIDER:

TYP RIDERA: RESORT + PARK Młodzi i niespokojni.
POZIOM RIDERA RIDERA: początkujący/średniozaawansowany
WAGA RIDERA: 32-39kg

PROFIL:

ROCKER: Profil PARK MINI PROFILE - to rocker z dodatkowym podniesieniem krawędzi dla wybaczania błędów młodych użytkowników. Bardzo łatwa do jazdy.

DETALE TECHNICZNE:

FLEX: 3/10
KSZTAŁT: TWIN
RDZEŃ: NOWY! FSC® CERTIFIED SELECT 2.0 CORE™ - Nowy lekki i sprężysty rdzeń z topoli, wyprodukowany specjalnie pod potrzeby młodych snowboarderów.
WŁÓKNO: +45/-45 MICROGLASS - Biax / Biax – optymalna mieszanka włókna szklanego, lżejsza niż tradycyjna, specjalnie dedykowana dla małego użytkownika.
ŻYWICA: MAGIC BEAN™ RESIN - Capita do wszystkich desek wykorzystuję ekologiczną żywicę, która jest produkowana bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo zapewnia wysoką wydajność ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, czyli mniej zużywanej energii w procesie produkcji deski snowboardowej. Dzięki niej rdzeń może być lżejszy przy zapewnieniu takich samych właściwości deski. Dlatego deski CAPiTa są jednymi z lżejszych desek na rynku!
ŚLIZG TŁOCZONY: XXX[TRUDED] ™ BASE - Wytłaczany pod wysokim ciśnieniem, co daje super twardą i wyjątkowo trwałą powierzchnię, dostosowaną do młodego użytkownika. Występuję w dwóch wersjach kolorystycznych, jeśli chcesz wybrać konkretny kolor, skontaktuj się z nami przed zakupem.
LAMINAT: PAM16000™ Topsheet – Capita zadbała, żeby laminat był bardzo lekki, dużo lżejszy niż klasyczne deski pokryte lakierem.
KRAWĘDZIE: stalowe 360 degree HRC48 Steel Edges.
SIDEWALL: pełne ścianki boczne z zabezpieczeniem ABS1000.
INSERTY: inserty ze stali nierdzewnej 4x2

MADE IN AUSTRIA!

Capita produkuje i pracuje nad nowymi technologiami we własnej fabryce, co nie jest regułą w branży. Zapewnia im to dostęp do najlepszych technologii w produkcji własnych desek. CAPiTA MFG – The Mothership jest przykładem tego jak powinna działać nowoczesna produkcja. ZERO emisji CO2, energii czerpana ze źródeł odnawialnych, a 98% materiałów do produkcji desek jest brana z najbliższych regionów, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczenia wynikającego z transportu. Fabryka posiada własny stok do testowania nowych rozwiązań!

1221141

Opis

Płeć
Juniorskie
Flex
Miękki

Zobacz także

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło