• Wyprzedaż!
  • -500,00 zł
Deska Snowboardowa Nidecker Escape 2023

Deska Snowboardowa Nidecker Escape 2023

2 149,00 zł
1 649,00 zł Zapisz 500,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 579,00 zł

Nidecker Escape to nasz bestsellerowy snowboard all-mountain ma zupełnie nowy kształt na rok 2023, z nowoczesnym ściętym tailem w stylu blunt tail i nowym kształtem dziobu diamond nose, które pomagają Escape'owi pokonać każdy teren. Pod maską zachowano tę samą innowacyjną konstrukcję, która zapewniła tej desce reputację zrównoważonej wydajności.

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Deska snowboardowa Nidecker Escape 2023

Flex: 7

Kształt deski: directional twin

Szerokość deski: standard

Poziom zaawansowania: średnio/zaawansowany

Charakterystyka modelu Nidecker Escape

Nasz bestsellerowy pokład all-mountain ma zupełnie nowy kształt na rok 2023, z nowoczesnym ogonem i diamentowym nosem, który pomaga Escape zmiażdżyć każdy teren. Pod maską zachowaliśmy tę samą innowacyjną konstrukcję, która zapewniła tej płycie reputację zrównoważonej wydajności. Master Core łączy cztery gatunki drewna, zapewniając niezrównaną wytrzymałość i pop, podczas gdy układ triax zawiera węgiel na obu końcach, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę przy dużej prędkości. Jest to jazda średnio sztywna, która jest równie wygodna podczas przypinania szlaków, wchodzenia w drzewa lub przechodzenia przez park.

Dzięki naszemu profilowi Camrock, który łączy pochylenie wiązań z rockerem na nosie i ogonie, Escape nadal oferuje przyjazne zmiany krawędzi - dzięki czemu jest bardzo dostępny dla szerokiej gamy niszczarek.Subtelna postawa cofnięcia o 10 mm nie przeszkadza w przełączaniu jazdy, ale pomaga łatwiej poruszać się po wybojach i błocie pośniegowym, z mniejszym oparzeniem tylnej nogi w te dni dmuchawy. Wszystko to jest zwieńczone warstwą wierzchnią z okleiny jesionowej, która naturalnie tłumi i zapewnia, że nasz zabójca kołczanu numer jeden wygląda tak samo choro, jak jeździ.

ora_21_22.svg

Budowa modelu

Kluczem do tego modelu jest w pełni drewniany rdzeń i mid-soft flex, idealny do opanowania perfekcyjnego skrętu lub wykonywania pierwszych trików w parku. Standardowy profil Camrock oferuje to, co najlepsze z obu światów: camber między stopami zapewniający responsywność oraz wydłużony rocker w kierunku dziobu i ogona, co utrudnia złapanie krawędzi i poprawia jazdę w głębokim śniegu. Directional twin shape  zapewnia optymalną wydajność w Twojej regularnej pozycji, ale nadal sprawia przyjemność podczas jazdy na switchu, dzięki czemu jest jedyną deską, jakiej potrzebujesz, niezależnie od warunków. 

Nidecker Snowboards - Pierwsza firma snowboardowa w Europie

W 1984 roku, firma Nidecker rozpoczyna produkcję desek snowboardowych z założeniem, że będą to najlepsze deski na świecie. Jest to pierwsza firma w Europie i druga na świecie po firmie Burton. Dziś - po latach - misja nie uległa zmianie – być najlepszym w branży. Nidecker jest jedną z pierwszych marek snowboardowych, istnieje odkąd sport ten po raz pierwszy pojawił się na świecie. Jest pierwszym europejskim producentem desek snowboardowych. Firma ma 125-letnią historię tworzenia własnych produktów we własnej fabryce, wykwalifikowany zespół inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Lokalizacja fabryki w samym sercu Szwajcarii oznacza, że zespół projektowy posiada wygodny dostęp do jednych z najlepszych gór na świecie do testowania wszystkich produktów w każdych warunkach.

Od '84 roku produkty firmy zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia za ich jakość i innowacyjność w branży. Liczne czasopisma branżowe oraz organizacje sportowe na całym świecie uznały firmę Nidecker jako lidera w branży od kilku dziesięcioleci. Ostatnie nagrody jakie otrzymała firma to 2010 Lifetime Achievement Award EUROSIMA, wręczoną Henry'emu Nidecker Sr. za jego wieloletni wkład w rozwój snowboardingu, 2010 Breakthrough Brand Award za wprowadzenie na rynek marki YES Snowboard, Jones Snowboard oraz Slash by Gigi.

1 Przedmiot

Opis

Płeć
Męskie
Flex
Średni

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło