• Wyprzedaż!
  • -420,00 zł
Deska Snowboardowa Nidecker 2022 - Ora 143N

Deska Snowboardowa Nidecker Ora 2023

1 649,00 zł
1 229,00 zł Zapisz 420,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 229,00 zł

Deska snowboardowa Ora to propozycja marki Nidecker, w której zastosowano bardzo przyjazny flex, wysokiej jakości konstrukcję oraz matową szatę graficzną.

Długość [cm]
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne natychmiastowe płatności

Przelewy24

  Dostawa 1-3 dni

Wszystkie paczki są solidnie zapakowane i ubezpieczone.

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez powodu.

Deska snowboardowa Nidecker Ora 2023

Flex: 5

Kształt deski: directional twin

Szerokość deski: standard

Poziom zaawansowania: średnio/zaawansowany

Charakterystyka modelu Nidecker Ora

Nowość na sezon, Ora to wszechstronna deska damska ze wszystkimi technologiami, których potrzebujesz, aby szybko przejść na wyższy poziom. Kluczem do tego modelu jest jego pełny drewniany rdzeń i zabawny średnio-miękki flex, idealny do opanowania perfekcyjnego skrętu lub wykonywania pierwszych trików w parku. Standardowy profil Camrock oferuje to, co najlepsze z obu światów: wygięcie między stopami dla sprężystej reakcji oraz wydłużony rocker w kierunku dziobu i ogona, co utrudnia złapanie krawędzi i poprawia unoszenie się w głębokim śniegu.

Kształt kierunkowego bliźniaka zapewnia optymalne osiągi przy normalnej postawie, ale nadal jest łatwy do zmiany, dzięki czemu Ora jest jedyną deską, której potrzebujesz, niezależnie od warunków. Dzięki licznym technologiom zaczerpniętym z naszych topowych modeli, oferuje również niezrównaną wartość.

ora_21_22.svg

Budowa modelu

Kluczem do tego modelu jest w pełni drewniany rdzeń i mid-soft flex, idealny do opanowania perfekcyjnego skrętu lub wykonywania pierwszych trików w parku. Standardowy profil Camrock oferuje to, co najlepsze z obu światów: camber między stopami zapewniający responsywność oraz wydłużony rocker w kierunku dziobu i ogona, co utrudnia złapanie krawędzi i poprawia jazdę w głębokim śniegu. Directional twin shape  zapewnia optymalną wydajność w Twojej regularnej pozycji, ale nadal sprawia przyjemność podczas jazdy na switchu, dzięki czemu Ora jest jedyną deską, jakiej potrzebujesz, niezależnie od warunków. 

Nidecker Snowboards - Pierwsza firma snowboardowa w Europie

W 1984 roku, firma Nidecker rozpoczyna produkcję desek snowboardowych z założeniem, że będą to najlepsze deski na świecie. Jest to pierwsza firma w Europie i druga na świecie po firmie Burton. Dziś - po latach - misja nie uległa zmianie – być najlepszym w branży. Nidecker jest jedną z pierwszych marek snowboardowych, istnieje odkąd sport ten po raz pierwszy pojawił się na świecie. Jest pierwszym europejskim producentem desek snowboardowych. Firma ma 125-letnią historię tworzenia własnych produktów we własnej fabryce, wykwalifikowany zespół inżynierów pracujących przez cały rok wraz z zespołem riderów, aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dla snowboardingu. Lokalizacja fabryki w samym sercu Szwajcarii oznacza, że zespół projektowy posiada wygodny dostęp do jednych z najlepszych gór na świecie do testowania wszystkich produktów w każdych warunkach.

Od '84 roku produkty firmy zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia za ich jakość i innowacyjność w branży. Liczne czasopisma branżowe oraz organizacje sportowe na całym świecie uznały firmę Nidecker jako lidera w branży od kilku dziesięcioleci. Ostatnie nagrody jakie otrzymała firma to 2010 Lifetime Achievement Award EUROSIMA, wręczoną Henry'emu Nidecker Sr. za jego wieloletni wkład w rozwój snowboardingu, 2010 Breakthrough Brand Award za wprowadzenie na rynek marki YES Snowboard, Jones Snowboard oraz Slash by Gigi.

N.22.SNW.ORA.XX
1 Przedmiot

Opis

Płeć
Damskie
Flex
Miękki

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło