• On sale!
  • -zł400.00
Buty snowboardowe Deeluxe DEEMON L3 BOA 2023

Buty snowboardowe Deeluxe DEEMON L3 BOA 2023

zł1,899.00
zł1,499.00 Save zł400.00
VAT included Lowest price within 30 days before promotion: zł1,499.00

Sztywniejszy model z super szybki podwójnym systemem BOA® podzielonym na 3 strefy. Kolor sygnuje rider Deeluxe/Capita/Union Brandon Cocard.

Długość wkładki
Quantity Last items in stock

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Buty Snowboardowe Deeluxe DEEMON L3 BOA 2023 (Cocard)

Deeluxe Deemon to najpopularniejszy model z linii Deeluxe All Mountain. Wersja L3 BOA® została wzbogacona o podwójny system BOA, który odpowiada za trzy osobne strefy i zapewnia szybkie i precyzyjne sznurowanie. Sztywniejszy but dla zaawansowanych riderów, lubiących kontrolę w każdych warunkach.

Austriacka marka Deeluxe to jedna z pierwszych marek produkujących buty snowboardowe. Dzięki swojemu doświadczeniu zdobytemu przy produkcji wysoce zaawansowanych butów wysokogórskich wiedzą jak stworzyć solidny produkt, znany ze świetnego trzymania stopy, wytrzymałości i trzymaniu sztywności butów snowboardowych przez wiele sezonów.

Flex: 8/10

Wiązanie: L3 BOA® 

Podwójny system BOA ale z trzema osobnymi strefami wiązania, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom selektywnego wiązania buta. Każdą strefę można dopasować do swoich upodobań i potrzeb. Osobny system odpowiada za łydkę i stopę, a osobne za kostkę, co zapewnia niesamowitą kontrolę i wygodę.

Wkładka:

Stage 4 - Termoformowalna wkładka jak wszystkie w Deeluxe. Zapewnia świetne dopasowania do twojej stopy i bardzo wysoki poziom trzymania kostki oraz pięty. Dodatkowo by zwiększyć komfort posiada na czubku materiał rozciągający się w 4 strony dzięki czemu doskonale dostosowuję się do stopy. Wygrzej wkładkę by dopasować ją lepiej do stopy, możliwość 10 krotnego wygrzewania!

Konstrukcja: Custom Flex

Zapewnia dwie osobne strefy łamania się buta. Dzięki czemu mamy kontrolę tam gdzie potrzebujemy a pięta jest zablokowana w miejscu.

Flex Boosters:

Możliwość zainstalowania dodatkowych wkładek do języka, usztywniające konstrukcję buta

Podeszwa: Remedy 

Podeszwa Remedy to idealne połączenie świetnej przyczepności oraz trzymania buta przez wiązanie i amortyzacji.

Backbone & Double Back:

Wzmocnienie tyłu buta. Dodatkowe usztywnienie w strefie pięty i Achillesa zapewnia doskonałe wsparcie dla buta oraz bardzo wysoki poziom responsywności, dzięki czemu masz kontrolę i precyzję przy przenoszenia ruchów na wiązanie i deskę.

Język Freeride Tongue:

Bardzo wygodny język Freeride Tongue jest dopasowany do potrzeb freeridowca. Posiada kieszenie, dzięki którym po dodaniu wkładek Flex Boosters można zwiększyć sztywność buta.

Membrana: D-TEX

Zapewnia bardzo wysoki poziom wodoodporności przy zachowaniu oddychalności. Twoja stopa będzie sucha i ciepła!

572212-1000/9253
1 Items

Data sheet

Male
Men
Flex
Twardy

Specific References

ean13
9008312445367
Grade 
2022-12-21

Polecam

Solidny but, świetny liner. Bardzo dobrze trzyma nogę a przy tym wygodny.

Write a review

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password