close
Sale! NARTY ATOMIC REDSTER S7 + XT 12 2017/2018 View larger

1 999,00 zł

-1 000,00 zł

2 999,00 zł

  • 156

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

More info

Najnowszy model ATOMIC REDSTER S7 2017/2018

AASS01316.png

 AASS01316.png

Narty dostępne już w sprzedaży! 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.


Model: Atomic REDSTER S7 - NOWOŚĆ 2018

Wiązania : ATOMIC XT 12 !!

Długości: 149 156 163 170 cm 

Pełny opis www.atomic.com


Dostępne są wszystkie długość, natychmiastowa wysyłka. 


Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

Paragon, F-VAT. Gwarancja 24-miesiące producenta! 

Charakterystka:

Atomic Redster S7 to idealne narty slalomowe dla fanów szybkiej jazdy i dynamicznych skrętów. Wyposażone w ulepszone wiązania XT 12 o profesjonalnej charakterystyce. Narty Atomic Redster S7 są wyjątkowo łatwe w obsłudze i gotowe na duże wyzwania. Dzięki tytanowym warstwom zwiększającym sztywność nart w ich newralgicznych punktach energia narciarza przenoszona jest bezpośrednio na podłoże. Precyzję sterowania zapewniają natomiast pełne ścianki boczne zastosowane na całej długości nart. W skrócie są to świetne uniwersalne narty na każdą trasę.
Model S7 jest podobny do poprzednika, czyli modelu Redster Edge, cieszącego się popularnością wśród bardzo dobrych narciarzy szukających solidnych desek z zacięciem sportowym do codziennej jazdy. Precyzję i stabilność zapewnia tredycyjna konstrukcja typu sidewall bazująca na drewnianym rdzeniu POWER WOODCORE usztywniona elementami tytanu i aluminium. Odpowiednie proporcje użytych materiałów, w połączeniu z race’ową geometrią sprawiają, że narty Redster S7 zapewnią stabilnie na krawędzi na trudniejszych oblodzonych odcinkach. Redster S7 zaskakuje łatwością podczas wprowadzania nart w krótkie łuki slalomowe. To narty slalomowe charakteryzujące nieco większą uniwersalnością, a także pozwalają przyjazny sposób odczuć dynamikę podczas przejścia ze skrętu w skręt.
Wiązania XT 12:
Atomic XT 12 to klasyczny system wiązań do zjazdów po wyznaczonych trasach, dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. XT 12 to idealny wybór dla osób, które chcą robić szybkie postępy i czuć się pewnie na twardym śniegu. Dodatkową zaletą tych wiązań jest możliwość łatwej regulacji bez konieczności używania narzędzi.

Montaż wiązań na życzenie gratis !!


Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

SERIA NART ATOMIC REDSTER

active camber.jpg

ATOMIC REDSTER to najsilniejsza i najszybsza linia nart z całej stajni Atomic.  To maksymalna zwrotność, maksymalna stabilność i perfekcyjne trzymanie krawędzi w skręcie. Technologicznie Linia Atomic Redster to połączenie najbardziej wydajnych rozwiązań sprawdzonych na najwłaściwszym poligonie jakim jest cykl zawodów Pucharu Świata. Narty grupy Redster niezależnie od przeznaczenia i poziomu są adaptacją tylko rozwiązań, które dały rezultat podczas profesjonalnych zawodów. Radykalne, niezawodne na przygotowanej trasie gwarantują najlepsze oparcie na krawędzi, stabilność oraz niezwykłą dynamikę. Sprzęt tej półki jest mocno wyspecjalizowany pdo kątem danej konkurencji, dzieli się też na kilka kategorii - nart zawodniczych FIS, najwyższych modeli RACE dla ekspertów, a także ambitnych modeli dla tych, którzy pragną wspiąć się na wyżyny techniki narciarskiej.

ACTIVE CAMBER 0/100/0

active camber.jpg

Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

FULL SIDEWALL

fullsidewall.jpg

Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

POWER WOODCORE

woodcore.jpg

To drewniany rdzeń narty, będący połączeniem warstw jesionu i topoli dając z jednej strony wysoką stabilność dzięki właściwościom absorbującym drgania, z drugiej strony dynamikę, dzięki wysokiej sprężystości. To idealne rozwiązanie dające pewne oparcie przy dużych prędkościach. Dobra kompozycja sztywności i sprężystości. 

TITANIUM POWERED

TITANIUM POWERED

Obudowanie rdzenia dwoma warstwami tytanu pozwala osiągnąć maksymalną stabilność i sztywność poprzeczną, co przekłada się na wysokie osiągi podczas agresywnej jazdy i pewne oparcie na krawędzi. Sztywna poprzecznie narta nie skręca się jak śmigło, dzięki czemu podczas jazdy zachowuje taki sam kąt zakrawędziowania porzodu, środka, jak i pięty nart. Proporcja grubości zastosowanego tytanu i aluminium w dużym stopniu determinuje sztywność i charaakterysykę jazdy.

STRUCTURED TOP SHEET

active camber.jpg

Structured Topsheet to specjalna powłoka, bardzo odporna na zarysowania. Chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi w kolejkach, transporcie, a także podczas jazdy. 

 

Reviews

Write a review

NARTY ATOMIC REDSTER S7 + XT 12 2017/2018

NARTY ATOMIC REDSTER S7 + XT 12 2017/2018

Atomic Redster s7 to idealne narty slalomowe dla fanów szybkiej jazdy i dynamicznych skrętów. Wyposażone w ulepszone wiązania XT 12 o profesjonalnej charakterystyce. Narty Atomic Redster s7 są wyjątkowo łatwe w obsłudze i gotowe na duże wyzwania. 

11 other products in the same category: