close

1 199,00 zł

-750,00 zł

1 949,00 zł

 • 170

 • Dostawa gratis od 300zł*
 • Ski-rzepy gratis!
 • Montaż wiązań gratis!
 • Wysyłka w 24h
 • Zwrot/wymiana do 14 dni
 • Gwarancja 24 miesiące

More info

Narty Fischer RC4 Superior SC 2018/2019 - NOWOŚĆ!

Wiązania: RC4 Z11 PR - Powerrail Brake 85 

Talia: 120-67-100
Promień skrętu: 

 • 150cm - 12m
 • 155cm - 13m
 • 160cm - 13m
 • 165cm - 14m
 • 170cm - 15m

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!


W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Pewność zakupu oryginalnego produktu! 

 

Charakterystyka:

Jeżeli poszukujesz dynamiki najwyższych lotów, to te nadzwyczajne narty o slalomowej charakterystyce wgniotą Cię w stok z wrażenia! Z drewnianym rdzeniem, podwójną warstwą titanalu, zawodniczymi technologiami oraz Rockerem On Piste - to musi działać na wyobraźnię!

Narty Fischer RC4 Superior SC  - najwyższy model nart z grupy race. Konstrukcja oparta na bazie sztandarowego Fischer RC4 Speed 2019r. W najnowszym modelu wprowadzono technologie prosto z nart Pucharu Świata. Wprowadzono nową sandwichow'ą budowę, podwójną powłokę titanalowa o grubości 0,5 mm i drewniany rdzeń! W ten sposób zapewniono jeszcze lepsze trzymanie na krawędzi. Innowacyjna płyta PowerRail pozwala na błyskawiczne przekazanie impulsu do skrętu.

Dodatkowo narty Superior'a wzbogacono o on-piste Rocker, przez co narty są bardzo zwinne oraz bardzo łatwo inicują skręt i przechodzą na krawędzie.
Podsumowywując jest to slalomka najnowszej generacji dla prawdziwych fanów jazdy slalomowej, ceniących sobie idealne trzymanie na krawędzi i zwinność podczas jazdy.

Jak nastało na Fischer'a, zewnętrzna powierchnia narty została pokryta tzw. "skórą węża" - narta jest szorstka przez co bardziej odporna na zarysowania i obicia.

Montaż wiązań na życzenie gratis.

Technologie Fischer:

Beech Poplar Wood Core

Beech Poplar Wood Core

Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.

Air Carbon TI 0.8

Air Carbon TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda.

On piste Rocker

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Sintered Bases

Sintered Bases

Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu.

Fischer Allride

ALLRIDE

Newest Powerrail variation for improved power transfer. Special features: tool-free adjustment possible, suitable for rental.

Reviews

Grade 
2018-12-14

Super narty od lat!

  Write your review!

  Write a review

  NARTY FISCHER RC4 SUPERIOR SC 2019 + RC4 Z11

  NARTY FISCHER RC4 SUPERIOR SC 2019 + RC4 Z11

  Fischer RC4 Superior SC to przede wszystkim bardzo dynamiczne narty slalomowe. Dzięki konstrukcji Sandwich Sidewall oraz Air Carbon Ti 0.5, RC4 SPEED na prawdę trzymają prędkość, podczas gdy ON-PISTE Rocker daje wyjątkowe wyczucie w skrętach.

  11 other products in the same category: