close

More info

Narty ATOMIC CLOUD 9 - 2018/2019

 

Wiązania: ATOMIC Lithium 10 2019

 Atomic Cloud 9 Rozmiar

 

Pełny opis nart na stronie producenta: atomic.comDostępne są wszystkie długość, natychmiastowa wysyłka. 


Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

Narty dostępne już w sprzedaży!   

Paragon, F-VAT. Gwarancja 24-miesiące producenta! 

 

Charakterystka:

Seria Cloud to chyba najbardziej popularna linia damskich nart na świecie – a model Cloud 9 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli nart na trasę dla kobiet. Nowa linia Cloud została teraz wzbogacona poprzez dodanie najwyższej technologii marki Atomic - Servotec oraz nowy, wizualnie typowo kobiecy design. Ze swoją elegancką czernią oraz bielą jak również nową strukturą warstwy wierzchniej Structured Top Sheet są to narty które dla kobiet, które chcą sunąć szybko w dół stoku z gracją oraz precyzją. 
Wiązania Lithium 10
Nowe wiązania Atomic Lithium 10 ważą zaledwie 1,8 kg, co sprawia, że są to najlżejsze i najwygodniejsze wiązania systemowe na rynku. Można je bardzo łatwo regulować bez użycia narzędzi. Dzięki systemowi Easy Step-In zapięcie wiązań nie będzie stanowiło żadnego problemu - przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Wiązania posiadają system regulacji Automatic Wing i są łatwe w montażu. Zastosowano w nich także krótsza platformę dostosowaną do kobiecych, mniejszych rozmiarów butów. Model Lithium 10 jest w pełni zgodny z systemami EZYTRAK.

Montaż wiązań na życzenie gratis !!


Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Reviews

Grade 
2018-09-24

Piękne narty!

Piękne kobiece narty. Bardzo polecam, elegancki design. Świetnie się prowadzą, jestem zachwycona prezentem :) Polecam!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Narty Atomic Cloud 9 + Lithium 10 - 2019

Narty Atomic Cloud 9 + Lithium 10 - 2019

Seria damskich nart Atomic Cloud to chyba najbardziej popularna linia damskich nart na świecie – a model Cloud 9 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli nart na trasę dla kobiet. Narty o znakomitej renomie na którą ciężko pracowały latami, dlatego też są pewnym wyborem. Polecan wszystkim narciarkom szukających nart, które pozwolą im wzbić się na jeszcze wyższy poziom umiejętnośći. 

11 other products in the same category: