close

More info

Narty Fischer Progressor F18 2018/2019

Wiązania Fischer RS 11 2019

Siła wypięcia: 11 DIN (120 kg - katalogowe)

Talia: 122-74-103
Promień skrętu : 12-16 m dla 167 cm

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wszystkie długości nart.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie.

Montaż wiązań na życzenie gratis.
 

onpistefischer.jpg

 

Charakterystyka:

Fischer Progressor F18:

Fischer Progressor F18 to narty zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i doświadczonych, zaawansowanych narciarzy. Model ten jest następcą Progressorów 800, a co za tym idzie jedną z najpopularniejszych nart Fischera i jednocześnie jedną z najlepszych nart na rynku.

Efektywnie przkazuje energię podczas skrętów każdego rodzaju. Profesjonalna narta z perfekcyjną geometrią, która wyróżnia się na wszystkich stokach.

Topowy model nart na każde warunki Fischer Progressor F18. Zastosowano w nim najnowsze technologie jak Air Tec oraz Razor Shape. 

 

Air Tec to najnowocześniejszą konstrukcja rdzenia stosowanego w nartach biegowych. Dzięki czemu narty są aż o 25% lższejsze niż poprzednio zachowując swoją sprężystość i dynamikę. 
Razor Shape to nowa konstrukcja ściany bocznej na kształt "brzytwy", zwiększa ona nie tylko precyzję w kontroli krawędzi podczas jazdy ale także redukuje samą wagę nart.

 

Wierzchnia nart została pokrytą tzw. skórą węża chroniącą przez zarysowaniami.

Narty posiadają również Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Technologie Fischer:

Beech Poplar Wood Core

Beech Poplar Wood Core

Połączenie dwóch rodzajów drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy odpowiedniej elastyczności.

Air Carbon TI 0.8

Air Carbon TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda. Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi.

AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

Air Tech Fischer

Air Tec

Specjalna budowa drewnianego rdzenia redukująca masę o 25% bez utraty właściwości narty. Konstrukcja pozostaje sprężysta i stabilna. Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Razor Shape

RAZORSHAPE

Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty.

On piste Rocker

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

Sintered Bases

Sintered Bases

Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu.

Dual Radius

DUAL RADIUS SYSTEM

Różne taliowanie dziobów i pięt narty daje ci szybszą inicjację skrętu i maksymalną przyjemność w długim i krótkim skręcie.

Fischer Allride

ALLRIDE

Newest Powerrail variation for improved power transfer. Special features: tool-free adjustment possible, suitable for rental.

Reviews

Grade 
2018-09-03

Super szybka dostawa!

Polecam sklep! Narty dostałem następnego dnia po zamówieniu. Paczka przyszła zapakowana jak nigdy, narty zabezpieczone, wiązania ustawione :) Dzięki za rzepy!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Narty Fischer Progressor F18 + RS11 2019

Narty Fischer Progressor F18 + RS11 2019

Fischer Progressor F18 to zwycięzca wielu testów narciarskich, od kilku sezonów w ścisłej czołówce World Ski Testu, którego ostatnio został zwycięzcą. Nowoczesne systemy On-Piste Rocker i Razor Shape sprawiają, że narty są szybsze i bardziej precyzyjne. Za zasługą technologii Dual Radius System, nadającej nartom zmienne taliowanie od 12 do 15 metrów.

11 other products in the same category: