close

More info

Narty Fischer Progressor F18 2017/2018

Wiązania: Fischer MBS 11 DIN do 120kg 

Talia: 122-74-103
Promień skrętu : 12-16 m dla 167 cm

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wszystkie długości nart.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie.

Montaż wiązań na życzenie gratis.
 

onpistefischer.jpg

 

Charakterystka:

Fischer Progressor F18 to narty zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i doświadczonych, zaawansowanych narciarzy. Model ten jest następcą Progressorów 800, a co za tym idzie jedną z najpopularniejszych nart Fischera i jednocześnie jedną z najlepszych nart na rynku.

Efektywnie przkazuje energię podczas skrętów każdego rodzaju. Profesjonalna narta z perfekcyjną geometrią, która wyróżnia się na wszystkich stokach.

Topowy model nart na każde warunki Fischer Progressor F18. Zastosowano w nim najnowsze technologie jak Air Tec oraz Razor Shape. 

 

Air Tec to najnowocześniejszą konstrukcja rdzenia stosowanego w nartach biegowych. Dzięki czemu narty są aż o 25% lższejsze niż poprzednio zachowując swoją sprężystość i dynamikę. 
Razor Shape to nowa konstrukcja ściany bocznej na kształt "brzytwy", zwiększa ona nie tylko precyzję w kontroli krawędzi podczas jazdy ale także redukuje samą wagę nart.

 

Wierzchnia nart została pokrytą tzw. skórą węża chroniącą przez zarysowaniami.

Narty posiadają również Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Technologie Fischer:

Beech Poplar Wood Core

Beech Poplar Wood Core

Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.

Air Carbon TI 0.8

Air Carbon TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Air Tech Fischer

Air Tec

Specjalna budowa drewnianego rdzenia redukująca masę o 25% bez utraty właściwości narty. Konstrukcja pozostaje sprężysta i stabilna.

Razor Shape

RAZORSHAPE

Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty.

On piste Rocker

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Sintered Bases

Sintered Bases

Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu.

Dual Radius

DUAL RADIUS SYSTEM

Różne taliowanie dziobów i pięt narty daje ci szybszą inicjację skrętu i maksymalną przyjemność w długim i krótkim skręcie.

Fischer Allride

ALLRIDE

Newest Powerrail variation for improved power transfer. Special features: tool-free adjustment possible, suitable for rental.

Reviews

Grade 
2018-11-02

Super narty

Super uniwersalne narty! Polecam!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

FISCHER PROGRESSOR F18 + MBS Z11 2018

FISCHER PROGRESSOR F18 + MBS Z11 2018

Niczym nieskrępowana energia! Narty Progressor F19 pomogą Ci bez wysiłku pokonać skręty. Doskonałe przeniesienie sił i dynamiczny charakter zarówno w długim, jak i krótkim skręcie zapewniają sprawdzony Dual Radius System oraz płyta Racetrack. Ekstremalnie odchudzone dzięki konstrukcji Air Tec Ti.

11 other products in the same category: