• Out-of-Stock

Wiązania Marker Griffon 13 ID BLACK 2022

zł950.00
VAT included

Najlepsze dostępne wiązania freestylowe z serii Marker Royal Family znane i polecane przez czołowych zawodników jazdy freestylowej na świecie.

Skistoper [mm]
  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign


Wiązania narciarskie Marker Griffon 13 ID Black/Red 2023

Skistopper: do wyboru

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie producenta - marker.net


Marker Royal Family

Jedne z najlepszych dostępnych wiązań freestylowych z serii Marker Royal Family dostępnych na rynku.
Znane i polecane przez czołowych zawodników jazdy freestylowej na świecie. Technologia Triple Pivot Elite Toe zapewnia odpowiednią absorpcję, co lepiej rozkłada i wykorzystuje energię.Na użytkowanie wiązań oraz nart wpływ ma również śnieg, także ten gromadzący się w wolnych przestrzeniach. Gliding AFD pozwala na łatwe i szybkie usunięcie zanieczyszczeń i przeszkód. Triple Pivot Elite Toe pozwala na odpowiedni rozkład nacisku i energii, co przekłada się bezpośrednio na jazdę na nartach. Odpowiednie ustawienie Gliding AFD wpływa na zanieczyszczenia, które się w wiązaniu mogą gromadzić. Przede wszystkim chodzi o śnieg, który zbiera się tam w czasie jazdy na nartach.


Wersja ID zapewnia swobodną regulację wiązań do butów Alpin oraz Turowych.

Wersja ID  umożliwia regulację wysokośći do butów Alpin oraz Turowych. Griffon to mocne wiązania do freeridu i freestylu , o masie skupionej blisko środka narty, co ułatwia wykonywanie tricków w snowparku. Konstrukcja pięty zapewnia doskonałe trzymanie podczas ostrej jazdy poza trasami, minimalizując przy tym możliwość przypadkowego wypięcia się buta z wiązania. Nowo zaprojektowana przednia część wiązania posiada poziomo wstawioną sprężynę, który wraz z płytką antypoślizgową, ustawioną pod kątem 5%, zapewnia niesamowicie precyzyjne działanie mechanizmu zwalniającego oraz przekaz sił, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego wypięcia buta. Rekomendowane do nart o szerokości minimum 76mm pod butem.

7524U1GK

Specific References

MPN
7524U1-G-gg

You might also like

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password