• -zł200.00
Wiązania Marker Squire Black 11 ID 2019

Wiązania Marker Squire 11 TCX D BLACK

zł1,200.00
zł1,000.00 Save zł200.00
VAT included

Najlepsze dostępne wiązania freestylowe z serii Marker Royal Family znane i polecane przez czołowych zawodników jazdy freestylowej na świecie. Bardzo lekkie i wytrzymałe. 

Skistoper [mm]
Quantity Last items in stock

  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Wiązania Marker Squire 11 TCX D BLACK

Kolekcja Royal Family do nart freestyle/freeride.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie producenta - MARKER.NET

Wersja TCX D zapewnia swobodną regulację przód-tył.

SQUIRE to mocne wiązania do freeridu i freestylu, o masie skupionej blisko środka narty, co ułatwia wykonywanie tricków w snowparku. Konstrukcja pięty zapewnia doskonałe trzymanie podczas ostrej jazdy poza trasami, minimalizując przy tym możliwość przypadkowego wypięcia się buta z wiązania. Nowo zaprojektowana przednia część wiązania posiada poziomo wstawioną sprężynę, który wraz z płytką antypoślizgową, ustawioną pod kątem 5%, zapewnia niesamowicie precyzyjne działanie mechanizmu zwalniającego oraz przekaz sił, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego wypięcia buta. Rekomendowane do nart o szerokości minimum 76mm pod butem

Nowa konstrukcja. Przód wiązania Triple Pivot Compact z inteligentnym system wypięcia. Tył wiązania Twin Cam Light umożliwia łatwiejsze wpięcie i wypięcie z wiązań. Wiązania kompatybilne z funkcją Grip Walk. Zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Wiązania przykręcane do nart.

6762S1
2 Items

You might also like

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password