close
Reduced price! Wiązania Marker Tour F12 EPF View larger

1 149,00 zł

-350,00 zł

1 499,00 zł

  • L (305 - 365mm)

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

More info

marker_logo_pro.jpg 

Wiązania: Marker Royfal Family - F12 TOUR 12 

Skistoper: 90   (lub 110 mm za dopłatą )

Dostępne rozmiary :   L

DIN: 4.0 - 12.0

Rozmiar: (S 265 - 325) - 110 mm, (L 305 - 365) - 110 mm

Waga: 1,07 kg (S), 1,09 kg (L)

Opis technologi: www.marker.net

 

Royal Family - dynastia potężniejsza niż kiedykolwiek!

 

Prezentacja: 

https://www.marker.net/en/products/bindings/touring/f12-tour-epf/f12-tour-epf-l/

Opis technologi: 

https://www.evo.com/outlet/alpine-touring-ski-bindings/marker-tour-f12-epf-small

 

Royal Family - dynastia potężniejsza niż kiedykolwiek!

Tour F12 EPF od cenionej firmy Marker to jedyne na rynku wiązania posiadające wszystkie plusy wiązań tourowych, ale równocześnie zachowujące sztywność wiązania zjazdowego. Wersja EPF (Extender Power Frame) posiada szerszą o 10mm podstawę wiązania. To właśnie dlatego lepiej przekłada nacisk na krawędzie nart. Ten rodzaj wiązań przeznaczony jest dla posiadaczy nart o szerokości >89mm.

Wiązania z jednej strony pozwalają na łatwe pokonywanie wzniesień a z drugiej podczas zjazdu dają większe możliwości. Najwyższej jakości materiały wykorzystane do skonstruowania wiązań (m.in. włókno szklane i aluminium) sprawiają, że Tour F12 EPF są w zasadzie niezawodne. Przemyślana konstrukcja, intuicyjne obsługa i wysoka jakość wykonania sprawiają, że to idealne wiązania dla każdego fana skitouringu.

Gwarancja producenta 24 miesiące!

Satysfakcję i pewność zakupu gwarantowana!

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tekst alternatywny

Wiązania Marker wyposażone są w płytkę poślizgową AFD. Wspierają proces wypięcia buta z wiązania. Regulacja położenia dla lepszego dostosowania procesu wypięcia i zapewnienia bezpieczeństwa.  

Tekst alternatywny

Wiązania posiadają podpórkę umożliwiającą efektywniejsze podchodzenie - regulacja poziomu podparcia o 7 albo 13 stopni.  

Tekst alternatywny

Przełącznik do podchodzenia / zjazdu znajduje się między profilowanymi szynami wiązania, jest ukryty pod butem co wyklucza możliwość otwarcia podczas zjazdu. 

Tekst alternatywny

Skistopery stosowane w wiązaniach tourowych marker są łatwe do demontażu co pozwala na obniżenie wagi wiązania. Różne szerokości pozwalają na dostosowanie ich do odpowiedniej szerokości nart.  

Tekst alternatywny

Przełączenie wiązania na tryb chodzenie przesuwa je o 40mm do tyłu, dzięki temu chodzenie staje się bardziej komfortowe i pozwala na odpowiednie położenie osi obrotu.

Tekst alternatywny

W wiązaniach tourowch marker gdzie siła wypięcia może być ustawiana do 18 DIN zastosowaliśmy system INTER PIVOT, który idealnie przenosi siłę do podeszwy buta i tym samym zwiększa optymalne przeniesienie mocy jednocześnie zmniejszając ryzyko przedwczesnego wypięcia.

Tekst alternatywny

Gruntowne przeprojektowanie wiązania przyczyniło się do zwiększenia jego wytrzymałości przy obniżeniu wagi. Będą to przydatne cechy szczególnie na dłuższych alpejskich wycieczkach tourowych. Szczególną uwagę przyłożono do konstrukcji pięty, zwiększenia je wytrzymałości.

Tekst alternatywny

Płytka montowana pod piętą - do narty - trzyma wiązanie w prawidłowej pozycji, znakomicie przenosi siłę na narty dając pełną kontrolę nad nimi podczas trudnych zjazdów.  

Tekst alternatywny

Horyzontalnie położona sprężyna odpowiadając za siłę wypięcia w przedniej części wiązania została przeprojektowana aby jeszcze efektywniej współpracować z wypięciem. Górna poprzeczka wykonana z aluminium daje dodatkowe wsparcie bez dokładanie zbędnej wagi.


Tekst alternatywny

Dzięki odpowiednimi rozwiązaniom technologicznym udało się uzyskać jeszcze lżejsze szyny, będące podstawą wiązania. Przy obniżeniu wagi zachowane ich wysokie właściwości bez uszczerbku na stabilności.

Reviews

Write a review

Wiązania Marker Tour F12 EPF 2017

Wiązania Marker Tour F12 EPF 2017

Któż nie słyszał o wspaniałym, królewskim rodzie wiązań narciarskich Marker? Dla narciarzy freestylowych/freeridowych, Royal Family stanowi jakość samą w sobie, niemożliwą do sklasyfikowania na tle innych wiązań tego typu.

Accessories

8 other products in the same category: