close
Reduced price! Wiązania Marker Tour F12 View larger

919,00 zł

-480,00 zł

1 399,00 zł

  • L (305 - 365mm)

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

More info

marker_logo_pro.jpg 

Wiązania: Marker Royfal Family - F12 TOUR 12 

Skistoper: 90 mm (110, 120 mm za dopłatą)

DIN: 4.0 - 12.0

Rozmiar wiazania :  " S"   zakres  265mm  - 305mm

Opis technologi: www.marker.net

 

Royal Family - dynastia potężniejsza niż kiedykolwiek!

 

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=MMa5o7kqprw

Opis technologi: http://marker.net/products/bindings/baron-13-epf.html

 

Royal Family - dynastia potężniejsza niż kiedykolwiek!

Któż nie słyszał o wspaniałym, królewskim rodzie wiązań narciarskich Marker? Dla narciarzy freeridowych, Royal Family stanowi jakość samą w sobie, niemożliwą do sklasyfikowania na tle innych wiązań tego typu.

Po łatwym i szybkim zablokowaniu, tour zmienia się w niezwykle sztywne i mocne wiązanie zjazdowe. Przełącznik zjazd/chodzenie - znajduje się pod butem, między szynami wiązania wykluczając tym samym możliwość samoczynnego wypięcia się wiązania z pozycji zjazd do pozycji chodzenia. Znakomite parametry i konstrukcja wiązań pozwala na bardzo agresywną jazdę poza trasami.

Gwarancja producenta 24 miesiące!

Satysfakcję i pewność zakupu gwarantowana!

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tekst alternatywny

Wiązania Marker wyposażone są w płytkę poślizgową AFD. Wspierają proces wypięcia buta z wiązania. Regulacja położenia dla lepszego dostosowania procesu wypięcia i zapewnienia bezpieczeństwa.  

Tekst alternatywny

Wiązania posiadają podpórkę umożliwiającą efektywniejsze podchodzenie - regulacja poziomu podparcia o 7 albo 13 stopni.  

Tekst alternatywny

Przełącznik do podchodzenia / zjazdu znajduje się między profilowanymi szynami wiązania, jest ukryty pod butem co wyklucza możliwość otwarcia podczas zjazdu. 

Tekst alternatywny

Skistopery stosowane w wiązaniach tourowych marker są łatwe do demontażu co pozwala na obniżenie wagi wiązania. Różne szerokości pozwalają na dostosowanie ich do odpowiedniej szerokości nart.  

Tekst alternatywny

Przełączenie wiązania na tryb chodzenie przesuwa je o 40mm do tyłu, dzięki temu chodzenie staje się bardziej komfortowe i pozwala na odpowiednie położenie osi obrotu.

Tekst alternatywny

W wiązaniach tourowch marker gdzie siła wypięcia może być ustawiana do 18 DIN zastosowaliśmy system INTER PIVOT, który idealnie przenosi siłę do podeszwy buta i tym samym zwiększa optymalne przeniesienie mocy jednocześnie zmniejszając ryzyko przedwczesnego wypięcia.

Tekst alternatywny

Gruntowne przeprojektowanie wiązania przyczyniło się do zwiększenia jego wytrzymałości przy obniżeniu wagi. Będą to przydatne cechy szczególnie na dłuższych alpejskich wycieczkach tourowych. Szczególną uwagę przyłożono do konstrukcji pięty, zwiększenia je wytrzymałości.

Tekst alternatywny

Płytka montowana pod piętą - do narty - trzyma wiązanie w prawidłowej pozycji, znakomicie przenosi siłę na narty dając pełną kontrolę nad nimi podczas trudnych zjazdów.  

Tekst alternatywny

Horyzontalnie położona sprężyna odpowiadając za siłę wypięcia w przedniej części wiązania została przeprojektowana aby jeszcze efektywniej współpracować z wypięciem. Górna poprzeczka wykonana z aluminium daje dodatkowe wsparcie bez dokładanie zbędnej wagi.


Tekst alternatywny

Dzięki odpowiednimi rozwiązaniom technologicznym udało się uzyskać jeszcze lżejsze szyny, będące podstawą wiązania. Przy obniżeniu wagi zachowane ich wysokie właściwości bez uszczerbku na stabilności.

Reviews

Write a review

Wiązania Marker Tour F12

Wiązania Marker Tour F12

Któż nie słyszał o wspaniałym, królewskim rodzie wiązań narciarskich Marker? Dla narciarzy freestylowych/freeridowych, Royal Family stanowi jakość samą w sobie, niemożliwą do sklasyfikowania na tle innych wiązań tego typu.

Accessories

9 other products in the same category: