close

1 799,00 zł

-800,00 zł

2 599,00 zł

  • 170

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

More info

Narty VOLKL RTM 78 2017/2018 !!

Talia: 126x78x106

Dostepne długośći: 156, 163, 170, 177 cm

Promień skrętu odpowiednio : 14.7.0m/163cm
Wiązania:

- Marker 4Motion XL 10.0 D 

Rdzeń drewniany: Dual Wood Core
Przeznaczenie: all-mountain
Technologie : XTD Transmission, Powered by Steel, Side Wall, Tip Rocker.

W razie pytań proszę dzwonić a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

Gwarancja 24-miesiące!

VOLKL RTM 78

To narty Allmountain polecane średnio i bardzo dobrze jeżdżącym narciarzom. Doskonale sprawdzają sie w każdych warunkach panujących na trasie. Na twardym czy miękim śniegu z łatwośćią inicjują skręty dzięki szerszej tali i konstrukcji Tip-rocker.

Bardzo dynamiczne a zarazem stabilne poprzez zastosowanie Dual Wood Core oraz Power by Steel i jeszcze bardziej precyzyjne w sterowaniu dzięki zwiększeniu szerokości osadzenia wiązń.

Gwarancja niezawodności. 78mm pod butem z profilem Tip Rocker, poszerzonymi wiązaniami 4Motion XL i Sidewallem w środkowej części narty. W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip Rockerowi łatwiej i szybciej wchodzą na krawędź, a w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość. Bardzo uniwersalna narta, złoty środek dla wielu narciarzy.

Narty VOLKL RTM 78 to najnowocześniejsza konstrukcja będąca gwarancją dynamiki, wszechstronności i niezawodności.

 

Istnieje możliwość odbioru sprzętu w Krakowie.

RTM - Ride The Mountain

RTM – najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Montaż wiązań na życzenie gratis !!

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.

Paragon lub F-Vat na życzenie.

Solidność zakupu gwarantowana!

Reviews

Grade 
2018-08-24

Super narty!

Bardzo wszechstronne narty! Polecam jeździłem na twardych trasach oraz na miękkim śniegu i w obydwu przypadkach narty bardzo dobrze trzymały krawędzie a przy tym swobodnie i płynnie się prowadziły. Lekkość nart również mnie zaskoczyła. Szczerze polecam!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Narty Volkl RTM 78 + Marker 4Motion 10.0 2018

Narty Volkl RTM 78 + Marker 4Motion 10.0 2018

RTM 78 - to narty Allmountain polecane średnio i bardzo dobrze jeżdżącym narciarzom. Doskonale sprawdzają sie w każdych warunkach panujących na trasie.

11 other products in the same category: