close
Reduced price! NARTY VOLKL RISE BEYOND 98 W 2021 View larger

1 999,00 zł

-500,00 zł

2 499,00 zł

 • 163
 • 170

 • Dostawa gratis od 300zł*
 • Ski-rzepy gratis!
 • Montaż wiązań gratis!
 • Wysyłka w 24h
 • Zwrot/wymiana do 14 dni
 • Gwarancja 24 miesiące

More info

Narty VOLKL RISE BEYOND 98 2021 

Wiązania : brak możliwość zakupienia Marker Alpinist/Marker King Pin

Rdzeń drewniany : Hybrid Tourlite Woodcore

Przeznaczenie : all-mountain 80% groomed / 20% powder

Charakterystyka:

Pierwszy wybór wymagających narciarzy ski tourowych. Parametry nart są złotym środkiem pomiędzy lekkością na podejściu i stabilnością w zjeździe. Mocna konstrukcja oparta na lekkim drewnianym rdzeniu - narty ważą tylko 1190g przy długości 170cm. Geometria 3D Radius sprawia, że narta zachowuje manewrowość w trudnych terenach i świeżym śniegu. Na przygotowanej trasie zaskoczą Cię swoim alpejskim charakterem. Nowy system mocowania fok – Smart SkinClip - umożliwia zakładanie/zdejmowanie od dziobów oraz od tyłów nart. Do kompletu zalecamy zakup dedykowanych fok. Do idealnego zestawu rekomendujemy wiązania Marker Alpinist.

Narty Volkl Rise Above 88 to model skierowany do zapalonych skiturowców, którzy szukają idealnego balansu pomiędzy lekkością podczas podejść, a stabilnością w zjeździe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego drewnianego rdzenia Hybrid Tourlite Woodcore narty są niezwykle lekkie i mocne.

Marka Volkl tworząc swoje narty czerpie z wieloletniego doświadczenia i najnowszych rozwiązań technologicznych. Model, który właśnie oglądasz, wykorzystuje geometrię 3D Radius, która sprawia, że narta zachowuje wysoką manewrowość w trudnych warunkach. Dzięki temu jest niesłychanie wszechstronna i doskonale sprawdzi się zarówno w świeżym śniegu jak i podczas przejazdu na przygotowanej trasie.

Narty Volkl Rise Above 88 to wysokiej klasy model wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Za ich sprężystość, wytrzymałość i ultraniską wagę odpowiada drewniany rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore. W okolicy wiązań wykorzystano w nim buk, w pozostałych połączono topolę i paulownię aby maksymalnie zredukować wagę konstrukcji bez utraty sztywności. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius. To rozwiązanie, które sprawia, że narta posiada trzy promienie skrętu, pozwalając niejako na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Narty posiadają full sidewall, który chroni narty przed uszkodzeniem i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach.

Narty Volkl Rise Above 98 posiadają profil Tip Rocker odpowiadający za zwinności narty i szybką inicjację skrętu, którą docenisz najbardziej na ciasnych i technicznych odcinkach zjazdów. Długa aktywna krawędź pozwoli Ci na zachowanie stabilności i pewności zarówno w krótkim jak i długim skręcie bez względu na warunki śniegowe. Nowy system mocowania fok Smart Skin Clip pozwala na błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok zarówno od dziobów jak i piętek nart. Model został wyposażony w spiekany ślizg P-Tex 2100, który jest niezwykle trwały i posiada niski współczynnik tarcia.

Narty Volkl Rise Above 88 - najważniejsze cechy:

 • Ultralekka konstrukcja o wszechstronnej charakterystyce;
 • Rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore wykonany z buku, topoli i paulowni;
 • W zależności od strefy, poszczególne rodzaje drewna wpływają na właściwości nart;
 • Geometria 3D Radius polegającą na nadanie nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;
 • Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;
 • Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia;
 • Profil Tip Rocker pozwala na zwrotność i szybką inicjację skrętu;
 • Długa aktywna krawędź pozwala na zachowanie stabilności i pewności w szybkim skręcie;
 • System mocowania fok Smart Skin Clip odpowiada za szybkie i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok;

Istnieje możliwość odbioru sprzętu w Krakowie.

W razie pytań proszę dzwonić a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Write a review

SKI VOLKL RISE ABOVE 88 W 2021

SKI VOLKL RISE ABOVE 88 W 2021

Narty Volkl Rise Above 88 to model skierowany do zapalonych skiturowców, którzy szukają idealnego balansu pomiędzy lekkością podczas podejść, a stabilnością w zjeździe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego drewnianego rdzenia Hybrid Tourlite Woodcore narty są niezwykle lekkie i mocne.

11 other products in the same category: