• On sale!
  • -zł900.00
Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2022 + Marker vMotion 11.0 GW

Volkl Racetiger SC Yellow 2022 + Marker vMotion 11.0 GW

zł3,199.00
zł2,299.00 Save zł900.00
VAT included

Narty Volkl SC UVO Yellow 2020 to pierwszy wybór dla ambitnych, wysportowanych slalomistów, którzy pokonują szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością!

Length [cm]
Quantity Last items in stock

  Secure Payment Gateway

Przelewy24

  Quick shipping

We ship in Poland within 1-3 days

  Easy returns

You have 14 days to resign

Narty VOLKL Racetiger SC Yellow UVO 3D 2022

Wiązania : vMotion Marker 11.0 GW !!
Technologie : UVO 3D, Powered by Steel, Full Power Grip, 3D.Glass
Rdzeń drewniany : Full Sensor Wood Core, Full Sidewall, Tip Rocker !!

 

Paragon lub F-Vat oraz gwarancja producenta 24 miesiące.

 

Montaż wiązań na życzenie gratis.

  

Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu w najlepszej cenie!

 

Charakterystka:

Narty VOLKL SC UVO to druga najwyższa w hierachi narta slalomowa firmy VOLKL, zaraz po SL UVO. Jest to narta bardzo dynamiczna, dedykowana bardzo dobrym i zaawansowanym narciarzom, jednak wciaż łatwa w prowadzeniu i kontroli! Dzięki zaawansowanej konstrukcji drewnianej Sidewall narty są lższejsze i przyjmniejsze. Dodatkowy obiekt antywibracyjny UVO (stosowany wyłączenie przez markę VOLKL) sprawia, że narty jadą stabilnie jak poszynach bez klepania i myszkowania! 

SC UVO to nowe wcielenie znanej od lat linii Racetiger. SC UVO to z pewnością doskonałe narty na trasę. Przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości - łatwiejsze sterowanie i zwinność w kadych warunkach. Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań z zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

 

Pierwszy wybór dla ambitnych, wysportowanych slalomistów, którzy pokonują szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością!

Nowe wiązania vMotion z funkcją Grip Walk! Bardzo przyjazne, all roundowe narty na trasę, przeznaczone do jazdy dłuższymi, łagodnymi skrętami. Bardzo lekkie narty w konstrukcji sandwich z efektywnym tłumikiem drgań UVO. Drewniany, sprężysty rdzeń wzmocniony warstwą stali, sidewall na całej długości i profil Tip Rocker dają narciarzom ważne korzyści - łatwość wejścia w skręt i stabilność przy większych prędkościach.

Racetiger - Linia nart race firmy VOLKL

Linia Racetiger to owoc współpracy z najlepszymi zawodnikami świata, to żywa legenda stoków narciarskich! W nartach linii Racetiger znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne: system redukcji drgań UVO, Speedwall, Full Sensor Woodcore, system wiązań Motion. To wszystko sprawia, że musisz je mieć! Dedykowane bardzo dobrze jeżdżącym narciarzom lubiących szybką i dynamiczną jazdę. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Wiązania Marker vMotion3 10.0 GW

Siła wypięcia 10 DIN

Nowe wiązania vMotion 3 dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbicu, ale co ważniejsze, nowa konstrukacja płyty daje nam pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Tłumik UVO naprawdę działa, a narty wręcz kleją się do śniegu. Można na nich jeździć cały dzień, nie męcząc się.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą dowoloną regulację pozycji buta - przód oraz tył. Tym samym można dokonać również regulacji środka ciężkości.

Firma VOLKL

Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcję z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart.

System Grip Walk

Innowacyjny system w butach narciarskich ułatwiający chodzenie stosowany przez większość producentów w nowych nartach. Dzięki niemu przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją jest dużo łatwiejsze. Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

gripwalk_logo.jpg


VOLKL UVO TECHNOLOGIA

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

120071
1 Items

Specific References

EAN13
821264710050
Grade 
2021-11-14

Super!

Polecam! Szybkie i dynamiczne narty.

Grade 
2020-08-13

Super!

Polecam sklep, szybka wysyłka, towar 1 klasa :)

Write a review

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password