close

3 419,10 zł

-10%

3 799,00 zł

 • 167
 • 172
 • 177
 • 182

 • Dostawa gratis od 300zł*
 • Ski-rzepy gratis!
 • Montaż wiązań gratis!
 • Wysyłka w 24h
 • Zwrot/wymiana do 14 dni
 • Gwarancja 24 miesiące

More info

Narty Volkl Deacon 84 2020 + wiązania Marker LowRide XL 13.0 

Wiązania : Marker LowRide XL 13.0 Grip Walk

Nowości : XTD Tip & Tail Rocker,

Rdzeń : Drewniany - 3D Full SensorWoodCore

Ślizg: P-Tex 4504

Umiejętności: zaawansowany

Technologie : Titanal Frame, 3D.Ridge, 3D.Glass, Glass Frame, 3 Radius Sidecut, Powered by Titanium, Full Sidewall

Nowość w roku 2020. Następca modelu nart RTM 86.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

Paragon, F-VAT. Gwarancja 24-miesiące producenta! 

Charakterystka:

W sezonie 2019/2020, następuja zmiana w kolekcji VOLKL, znika seria RTM (Ride The Mountain) a na jej miejsce wchodzi seria nart pod nazwą Deacon. W nowym roczniku VOLKL wprowadza serię zmian i ulepszeń.
Poprzedni model RTM 86 zostaje zastąpiony i dosłownie kompletnie odświeżony przez Deacon 84. Narty na tyle się różnią, że poza zbliżoną talią 86 i 84mm niewiele zostaje pomiędzy nimi wspólnego.
Nowy Deacon 84 2020 to przede wszystkim węższa talia oraz zmiana konstrukcji nart na Titanal Frame! Jest to sprawdzona a zarazem najnowsza konstrukcja nart All-Mountain stosowana przez VOLKL'a. Została ona wprowadzona po raz pierwszy rok wcześniej w modelu Mantra i zasłyneła z bardzo pozotywnych opini - flagowy model Freeride Volkl'a od 10lat. 
Przy okazji ulepszony został również obecny sposób montażu wiązań wprowadzając nowy sytem wiązań LowRide XL. Jest to niższe wiązanie lepiej przekazujące siły na krawędzie a także pozwalające na swobodną zmianę środka ciężkości. W nowym wiązaniu dodano mocniejszą siłę wypięcia bo do 13 DIN zamiast 12.  
Dzięki szerszej taili narty świetnie sprawują się na trasach gorzej przygotowanych. Konstrukcja tip&tail rocker w połączeniu z full speedwall zapewnia bardzo dużą zwinność zwinne i dynamikę w jeździe. Delikatnie podgięte dzioby i tyły sprawiają, że narty bardzo łatwo wchodzą w skręty. Dzięki czemu możemy wybrać narty trochę dłuższe (5- 10cm w zależności od preferencji) niż standardowo dokonując wyboru, a zapewnią nam one jeszcze większa stabilność i lepsze prowadzenie przy większych prędkościach, zachowując swoją zwinność. Technologia - 3D Ridge 

Polega ona na wzmocnieniu konstrukcji nart poprzez wzdłużne ożebrowanie w postaci carbonowych grzbietów, pod którymi znajdują się pasma drewnianego rdzenia.

Volkl 3D Ridge

Główne zalety i korzyści przy zastosowaniu technologi 3d.Ridge to:

 • Obniżenie wagi przy szerszych modelach nart
 • Poprawa stabilności poprzez zwiększenie sztywności nart
 • Lepsza dynamika nart
 • Precyzyjny przekaz energii na krawędzie nart
 • Większa sztywność skrętna

Technologia 3D Glass

3D.Glass

3D.GLASS to najnowsza technologia marki Völkl przyczyniająca się do dalszego rozwoju wyczynowości nart.

 • Zwiększa ogólną wydajność sprzętu narciarskiego i stabilność nawet w krytycznych warunkach śniegowych.
 • W porównaniu do klasycznych konstrukcji, trójwymiarowe włókno szklane i wielość tych warstw w strefie wiązania skutkuje zwiększoną przyczepnością krawędzi i bardziej wyraźnym zachowanie odbicia podczas skrętów.

Rewolucyjnie lekka konstrukcja!

Rewolucyjne technologie w rewolucyjnych nartach! Nowy, wydłużony profil Tip&Tail Rocker, nowa, ekstremalna konstrukcja 3D.Ridge – lepsze trzymanie, większa stabilność w każdych warunkach. Nowa konstrukcja wiązania iPT WIDERIDE XL, szersza o 40% od poprzednich wyznacza nowy standard w transmisji sił sterujących. Wiązanie mocowane jest wprost do narty, poprzez szyny montażowe, wydrążone w samym rdzeniu narty. Absolutnie nie spotykana dotąd precyzja i bezpośrednia kontrola nad nartami. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - czuje się wtedy najbardziej komfort szerokiej i długiej narty. Najbardziej sportowa ze wszystkich nart all mountain w historii!

Seria Deacon

Deacon – to najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL zapoczątkowana w sezonie 2018/2019. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Polecana każdemu średnio oraz zaawansowanemu narciarzowi.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą łatwą regulację środka ciężkości - jest to bardzo przydatne, gdyż w zależności od warunków śniegowych i naszych przyzwyczajeń możemy je swobodnie regulować.

Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

Montaż wiązań na życzenie gratis !!


gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Write a review

Narty Volkl Deacon 84 2021 + Marker LowRide XL 13.0 GW

Narty Volkl Deacon 84 2021 + Marker LowRide XL 13.0 GW

Deacon 84 to uniwersalne narty all mountain, szybkie i agresywne lecz bardzo stabilne. Narty na podwójnym rdzeniu drewnianym, zapewniają dynamiczną jazdę, tip&tail rocker zapewnia łatwą inicjację skrętów jak i przechodzenie z krawędzi na krawędź. Uzbrojone w szerokie precyzyjne wiązania Markera WideRide XL 12 GripWalk.

Accessories

11 other products in the same category: