close

More info

Narty Volkl Flair 75 - NOWOŚĆ 2020!!

Wiązania : Marker vMotion 11.0 ALU GW LADY GOLD (wiązania te co na zdjęciu głównym w kolorze złotym)

Nowości : XTD Tip & Tail Rocker,

Rdzeń : Drewniany - WoodCore

Ślizg: P-Tex 2100

Umiejętności: średnio-zaawansowany

Technologie : Powered by Steel, Full Sidewall

Charakterystka:

Narty Flair 75 to najwyższej klasy propozycja dla miłośników zakrętów i doskonałej zabawy na przygotowanych stokach (również tych słabiej). Przedstawiony model z oferty marki Volkl został skierowany do użytkowników średniozaawansowanych oraz tych o wyższym stopniu umiejętności, umożliwia zwinne, szybkie skręcanie i doskonale tłumi drgania. Narty oparte zostały na drewnianym rdzeniu, posiadają pełne ściany boczne i wysokiej klasy ślizg P-Tex 2100. Narty Flair 75 mają również lekkie i nowoczesne wiązanie vMotion3, które zapewnia pełną regulację środka ciężkości oraz najwyższe bezpieczeństwo. 
Dzięki szerszej taili narty świetnie sprawują się na trasach gorzej przygotowanych. Konstrukcja tip&tail rocker w połączeniu z full sidewall zapewnia bardzo dużą zwinność zwinne i dynamikę w jeździe. Delikatnie podgięte dzioby i tyły sprawiają, że narty bardzo łatwo wchodzą w zakręt. Dzięki czemu możemy wybrać narty trochę troszkę dłuższe niż standardowo (w zależności od preferencji i umiejętności), a zapewnią nam one jeszcze większa stabilność i lepsze prowadzenie przy większych prędkościach, zachowując swoją zwinność. 


Seria Flair

Flair – to wszechstronna kobieca linia nart typu all mountain od firmy VOLKL. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty Flair dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Polecana każdemu średnio oraz zaawansowanemu narciarzowi.

Narty w zestawie z wiązaniem na specjalnej szynie umożliwiającą łatwą regulację środka ciężkości - jest to bardzo przydatne, gdyż w zależności od warunków śniegowych i naszych przyzwyczajeń możemy je swobodnie regulować.


gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Write a review

Narty Volkl Flair 75 Black 2020 + Marker vMotion 11.0 ALU GW Lady Gold

Narty Volkl Flair 75 Black 2020 + Marker vMotion 11.0 ALU GW Lady Gold

Volkl Flair 75 to uniwersalne kobiece narty do krótszych łuków. Specjalna konstrukcja drewnianego rdzenia zapewnia doskonałą dynamikę i pozwala na perfekcyjne przeniesienie mocy na krawędź. Również dzięki zastosowaniu drewnianego rdzenia w konstrukcji, narty są żywotne, sprężyste przez długie lata a przy tym ich waga jest dużo niższa niż w przypadku nart z sztucznym rdzeniem. 

Accessories

11 other products in the same category: