close

More info

Narty Völkl CODE UVO EFFICIENCY

Talia : 122_76_104
Promień skrętu odpowiednio : 16.4m/168cm, 18m/175cm 
Wiązania : xMotion Marker 12.0 TC  D
Technologie : UVO, Powered By Steel, Carbon
Rdzeń drewniany : Full Sensor Wood Core, Tip&Tail Rocker !!

Zwycięzca w kategorii "Narty Trasowe" na największych targach sprzętu sportowego ISPO w Monachium

 

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Montaż wiązań gratis.


Cena katalogowa ponad 3200 zł !! Ostatnie pary na wyprzedaży.

Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

 

Charakterystyka:

Symbioza sportowej dynamiki i all mountainowej wszechstronności. 

Nowe wiązania vMotion z funkcją Grip Walk! Konstrukcja sandwich z efektywnym tłumikiem drgań UVO. Drewniany, sprężysty rdzeń wzmocniony warstwą stali, sidewall na całej długości i profil Tip&Tail Rocker dają narciarzom ważne korzyści - dynamikę i manewrowość. Nowe wiązania vMotion 3 dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbicu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcaja płyty daje pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Tłumik UVO naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą. Code X E są lżejsze o 270g od Code X, łatwiej je docisnąć i wymagają mniejszego wysiłku ze strony narciarza. Adaptują się do potrzeb terenu i narciarza i wybaczają błędy techniczne. Bardzo przyjemne narty na cały dzień na stoku!

 

Efficiency:

Lżejsza o 12% wersja Code Uvo. Symbioza sportowej dynamiki i all mountainowej wszechstronności . Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO, wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall, dają narciarzom nowe możliwości – łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach. Wytłumienie drgań w zakresie 360° sprawia, że narty wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą. Są lekkie i łatwe w prowadzeniu, adaptują się do wymagań terenu i narciarza – wyjściowo są mniej wymagające i wybaczają błędy, ale cały czas mają w sobie potencjał wyścigowej maszyny, czekający na wykorzystanie. Narty Efficiency zachowują sportowy charakter i potencjał swoich prototypów, niemniej jednak są lżejsze, wymagające mniejszego wysiłku ze strony narciarza. Więcej przyjemności za mniej wysiłku!

Dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom oraz materiałom niemieckiej firmy Voelkl, narty zapewniają najwyższy komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto też podkreślić iż posiadają w pełni kontrukcje z drewnianym rdzeniem oraz bardzo grube krawędzie co razem zapewnia bardzo długą żywotność nart. 

tip%20&%20tail%20rocker.png Gwarancja najwyższej jakości sprzętu !!

Gwarancja 24-miesiące !!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu doradzenia odpowiedniego sprzętu narciarskiego.

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku! 

Made in Germany ! 
VOLKL UVO TECHNOLOGIA

Reviews

Write a review

Narty Volkl Code UVO EFFICIENCY + Marker xMotion 12.0 TCX D

Narty Volkl Code UVO EFFICIENCY + Marker xMotion 12.0 TCX D

Seria CODE UVO to narty z grupy all-mountain z najwyższej półki. Polecane szczególnie zaawansowanym i bardzo dobrym narciarzom. Jeśli lubisz jazdę na pełnej szybkości średnim oraz dłuższym skrętem to te narty Cię nie zawiodą! 

11 other products in the same category: