close

749,00 zł

-650,00 zł

1 399,00 zł

  • 153

  • Dostawa gratis od 300zł*
  • Ski-rzepy gratis!
  • Montaż wiązań gratis!
  • Wysyłka w 24h
  • Zwrot/wymiana do 14 dni
  • Gwarancja 24 miesiące

More info

Narty Volkl FLAIR 73 - 2018/2019 NOWOŚĆ !

Talia: 120x73x105 
Promień skrętu odpowiednio : 10.7m/147 cm, 12/153cm 
Wiązania: Marker vMotion 10.0 Grip Walk Lady

Rdzeń drewniany : Composite 
Przeznaczenie: 
all-mountain / początkujące narciarki
Technologie : Tip Rocker, Grip Walk, Progressive Technology

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

 

Gwarancja 24-miesiące! 

 

Narty VOLKL Flair 73 2019

To propozycja marki Volkl dla początkujących narciarek. Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo inicjuje skręt, a Tip Rocker zapewnia stabilność przy większych prędkościach. Idealne narty do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich. Już od początku przygody ze śniegiem narciarka ma poczucie kontroli nad nartami. Dzięki temu czuje się bezpiecznie. Zdrowsza, mniej męcząca i bardziej komfortowa jazda na nartach. Ulubione narty początkujących narciarek.

Jest to świetny model do nauki jazdy - zostały oparte na kompozytowym rdzeniu, który jest bardziej elastyczny niż tradycyjny drewniany, co ułatwia jazdę początkującym użytkowniczkom. Narty dobrze sprawdzą się także wtedy, kiedy Twoje umiejętności wzrosną, a to za sprawą technologii Progressive, dzięki której poziom trudności jazdy będzie się zwiększał wraz z upływem czasu - takie rozwiązanie zapewnia długie i satysfakconujące używanie nart.

Progressive Technology – zwykle najlepsze technologie „zarezerwowane” były dla topowych modeli nart. System Progressive Technology to rozwiązanie stworzone z myślą o początkujących narciarzach. Składa się on z dwóch elementów: zmieniony profil dziobów ułatwia manewrowanie początkującym, którzy jeżdżą głównie na płaskiej narcie i największy problem sprawiają im skręty. Kiedy narciarze nabierają umiejętności i zaczynają jeździć na krawędziach, przy większym ugięciu narty, wydłuża się linia kontaktu krawędzi ze śniegiem. Narta zachowuje stabilność, mimo wzrostu prędkości. Początkujący narciarze mają tendencję do nadmiernego obciążania tyłów nart, co powoduje niekontrolowany wzrost prędkości. Progressive Flex zabezpiecza narciarza przed osiągnięciem zbyt dużej szybkości i utratą kontroli

Seria VOLKL Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

 

W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip Rockerowi narty łatwiej i szybciej wchodzą na krawędź. A w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość.

 

Istnieje możliwość odbioru sprzętu w Krakowie.
 

Montaż wiązań na życzenie gratis.


Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Paragon lub F-VAT na życzenie.

Solidność zakupu gwarantowana!

Gwarancja satysfakcji potwierdzona licznymi komentarzami.

Made in Germany !

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Grade 
2018-11-21

Polecam!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Volkl FLAIR 73 BLACK 2019 + Marker vMOTION10.0 D Lady

Volkl FLAIR 73 BLACK 2019 + Marker vMOTION10.0 D Lady

Flair 73 - to propozycja marki Volkl dla początkujących narciarek. Narty są bardzo lekkie i łatwe w prowadzeniu. Praktycznie same skręcają dając maksimum frajdy! Polecane początkującym oraz ostrożnie jeżdżącym narciarkom. 

Accessories

11 other products in the same category: