close

More info

Narty Volkl FLAIR 76 ELITE - 2018/2019 NOWOŚĆ !

Talia: 124x76x105 
Promień skrętu odpowiednio : 11.8m/147 cm, 12.7/154cm 
Wiązania: Marker vMotion 10.0 Grip Walk Lady

Rdzeń drewniany : Dual Woodcore 
Przeznaczenie: 
all-mountain / średnio-zaawansowane narciarki
Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

 

Gwarancja 24-miesiące! 

 

Flair 76 Elite - to wzmocniona wersja Flair 76 o podwójny rdzeń drewniany Dual Woodcore, dając jej jeszcze więcej dynamiki i power'a na stoku. Jest to następca modelu Flair 75, cieszącego się bardzo dobrymi opiniami. W tym roku wprowadzono, bardzo wiele zmian: przede wszystkim nowy system wiązań  - system vMotion - pozwalający na pełną regulację rozmiaru w kilka sekund nawet na stoku, bez używania śrubokręta i innych narzędzi. Narta została również minimalnie poszerzona, dodając jej stabilności i uniwersalności. Narty charakteryzują się bardzo niską wagą, przez co są również lekkie w prowadzeniu i inicjacji skrętu.

Nowa Flair 76 zyskała również lepszą konstrukcję - wprowodzono sidewall stosowany w wyższych modelach nart przez firmę Voelkl.

Seria Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

 

W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip Rockerowi narty łatwiej i szybciej wchodzą na krawędź. A w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość.

 

Istnieje możliwość odbioru sprzętu w Krakowie.
 

Montaż wiązań na życzenie gratis.


Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.


Paragon lub F-VAT na życzenie.

Solidność zakupu gwarantowana!

Gwarancja satysfakcji potwierdzona licznymi komentarzami.

Made in Germany !

gripwalk_logo.jpg

Zobacz katalog producenta oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Write a review

Volkl FLAIR 76 ELITE 2019 + Marker vMOTION10.0 D Lady

Volkl FLAIR 76 ELITE 2019 + Marker vMOTION10.0 D Lady

Flair 76 Elite to łatwość prowadzenia dla narciarek zwiększających swoje umiejętności jazdy. Świetna propozycja dla średnio-zaawansowanych narciarek chcących wybić się na wyższy poziom zaawansowania a przy tym mieć sporo frajdy! Narty o solidnej konstrukcji z podwójnym drewnianym rdzeniem.

11 other products in the same category: