close

More info

Narty Volkl RTM 76 ELITE 2018/2019 - NOWOŚĆ

Talia: 124-76-105
Promień skrętu odpowiednio: 12.7/154  14.2/161  15.7/168

Wiązania: Marker vMotion2 10.0 GW (GRIP WALK)
Rdzeń: Dual Woodcore, powdójny drewniany
Przeznaczenie: all-mountain, głównie na trasy, na każde warunki śniegowe
Technologie: Center Sidewall, GripWalk, Tip Rocker

Ślizg: P-Tex 2100

Umiejętności: średnio-zaawansowani narciarze, dobrze jeżdżący

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu a doradzimy odpowiedni sprzęt narciarski indywidualnie.

Gwarancja 24-miesiące producenta !!

Natychmiastowa wysyłka kurierem w 24h !!

RTM 76 ELITE: 

To jedna z najciekawszych nowości od Voelkl'a w kolekcji 2018. Następca zasłużonego i cieszącego sie bardzo dobrymi opiniami modelu RTM 75 IS. Po kilku sezonach RTM 75 doczekał się godnego następcy, totalnie zmieniając nartę na lepszą i nowocześniejszą. Przede wszystkim zastosowana lepszej konstrukcji SIDEWALL używanej już wcześniej w wyższych modelach z serii RTM oraz nowych wiązań vMotion pozwalających na swobodną regulację, której wcześniej bardzo brakowało. Także talię 76mm oraz nowe długości nart. 

Charakterystka:

Poszerzone narty przeznaczone dla średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących narciarzy doskonalących technikę i uczących się sportowej jazdy. Profil Tip Rocker w połączeniu z drewnianym rdzeniem Dual Woodcore, konstrukcją Central Sidewall oraz systemem wiązań vMotion, czyni ten model niezwykle uniwersalnym. Na trasie zachowuje się jak klasyczna narta carvingowa, co nie przeszkadza w swobodnej jeździe poza trasą. Konstrukcje i technologie występujące nartach Völkl, umożliwiają wykonywanie niesamowicie płynnych skrętów w każdych warunkach panujących na trasie. Idealne narty do doskonalenia umiejętności narciarskich.

RTM - Ride The Mountain

RTM – Ride The Mountain – najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain od firmy VOLKL. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg - najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM dzięki zaawansowanej drewnianej konstrukcji są najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Grip Walk Technology: 

gripwalk_logo.jpg

RTM 76 Elite vs 76:

Model Voelkl RTM 76 Elite w porównaniu do RTM 76 to jego wzmocniona wersja poprzez zastosowanie na całej długości nart mocniejszego, podwójnego rdzenia drewnianego - Dual Woodcore. Dzięki czemu narta zyskuje przede wszystkim większą stabilność, lepsze tłumienie drgań oraz sprężystość .

RTM 76 ELITE polecany jest bardziej wymagającym, średnio zaawansowanym narciarzom, natomiast RTM 76 osobą szukających łatwiejszych nart.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności  odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

Montaż wiązań na życzenie gratis !!

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.

Paragon lub F-VAT na życzenie.

Solidność zakupu gwarantowana!

Zobacz katalog producenta z opisem technologii oraz zdjęcia nart na naszym blogu: http://blog.kmsport.pl

Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Flair 73 76 2019 Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL Racetiger 2019 SL UVO SC UVO BLACK Blog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTMBlog blog.kmsport.pl narty VOLKL RTM

Reviews

Grade 
2018-09-20

Polecam!

Polecam! Przyjemne narty o dużym spektrum możliwości - od średnio do bardzo dobrze jeżdżącego narciarza!

  Write your review!

  Write a review

  NARTY VOLKL RTM 76 ELITE + MARKER vMOTION 10.0 2019

  NARTY VOLKL RTM 76 ELITE + MARKER vMOTION 10.0 2019

  Narty Volkl RTM 76 Elite dedykowane są dla narciarzy dobrze już jeżdżących są świetnym sprzętem do wzniesienia się na wyższy poziom zaawansowania. Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem XTD PROGRESSive Technology i drewnianym rdzeniem Woodcore oraz systemem wiązań vMotion Grip Walk. 

  Accessories

   11 other products in the same category: