close

More info

Narty ROSSIGNOL HERO ST TI ELITE 2020

Wiązania: Rossignol NX 12 Konect Dual B80 balck icon, pełna regulacja na szynie KONECT 

Talia: 122x68x104
Promień skrętu odpowiednio: 13m / 167 cm, 12m/162 cm 

W zestawie najlepsze wiązania NX 12 !!

Paragon lub F-Vat oraz gwarancja producenta 24 miesiące!

 

Montaż wiązań na życzenie gratis !!

 

Super sprzęt w rewelacyjnej promocyjnej cenie !

 

Gwarantujemy satysfakcję i pewność zakupu!

 

maxresdefault.jpg

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Charakterystka:

Narty z grupy Race. Doskonała kontrola. Rywalizacja jest w sercu Rossignol. Nasze technologie są opracowane i sprawdzone przez najlepszych zawodników. Cascade Tip, Slant Nose, struktura H i nowy profil Turn Rocker. Wyniki na śniegu są imponujące: bardzo pewne, bardzo dokładne trzymanie, niezrównana przyczepność i stabilność. Hero idealne w bramkach lub w szybkiej jeździe na stoku.

Technologie:

HERO Elite St Ti jest nową konstrukcją zaprojektowaną przez Rossignol stylistyka i budowa nawiązująca do grupy FIS. Narty przeznaczone dla ekspertów i wymagających sportowców - same narty, w których Henrik Kristoffersen wystąpił na podium igrzysk olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Nowa technologia zapewnia bardziej skrętny flex, dla większej kontroli, płynniejszego inicjacjowania skrętu. Najwyższy transfer energii i poprawę kontaktu krawędzi z podłożem. Wyposażony również w rocker pozwala na szybszą i bardziej agresywną liniię jazdy, podczas gdy nowe zaokrąglone dzioby mają zwiększyć masę obrotową tak aby oddawały jak najwięcej i najszybciej na krawędzie.

 

HERO ELITE ST TI wykonany w technologi sandwich z titanalem oraz nową płytę R20 Racing dla optymalnej precyzji, równowagi i siły.

 

Narty są fabrycznie zafoliowane a wiązania w pudełku.

Reviews

Grade 
2018-08-15

Super kolorystyka!

Super kolor nowej kolekcji! Wreszcie zmiana z biało-czerwonego po 3 sezonach!

  • 2 out of 2 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Narty Rossignol HERO ST TI ELITE 2020 + NX 12 Konect Dual B80

Narty Rossignol HERO ST TI ELITE 2020 + NX 12 Konect Dual B80

Wydajne, precyzyjne i idealnie wyważone narty Hero Elite ST Ti to wyjątkowe slalomowki dla zaawansowanych narciarzy. Nowa technologia LCT zapewnia stabilność w każdych warunkach, On Trail Rocker pozwala szybciej zainicjowac łuk, zawodnicza titanalowa konstrukcja wartwowa zapewnia więcej energii i większą precyzje w zakretach.

1 other product in the same category: